Mieliśmy już okazję zobaczyć kilka screenshotów z wnętrz jaskini jaka znajduje się obok odnowionego Ascent na kontynencie Amerish, ale w końcu możemy bliżej i dokładniej przyjrzeć się temu nowemu pomysłowi developerów PlanetSide 2. Oto jak wyglądać będzie nowy Ascent z lotu ptaka:

2013_12_25 Amerish AscentJaskinia znajdować się będzie w skale którą widzimy za wieżą i będzie do niej pięć wejść, mniej lub bardziej widocznych.

Wejście zachodnie dla atakujących:

2013_12_25 Amerish Ascent westW głębi widzimy most, przez który będą mogli dostać się do jaskini obrońcy Ascent:

2013_12_25 Amerish Ascent bridgeTe dwa wejścia łączą się jeden korytarz. Wchodząc do jaskini przez wejście zachodnie widzimy rampę z lewej strony prowadzącą od mostu obrońców, natomiast w prawą stronę wchodzimy głębiej do jaskini.

2013_12_25 Amerish Ascent west zachodnie wejscie do jaskiniJeśli pójdziemy w prawo to będziemy mieć taki widok:

2013_12_25 Amerish Ascent west dalsza częsc jaskini w prawo do pkt a2013_12_25 Amerish Ascent west dalsza częsc jaskiniIdąc dalej w prawo dojdziemy do miejsca w którym znajduje się jedyny budynek w jaskini, a w nim punkt kontrolny.

2013_12_25 Amerish Ascent budynek z punktem kontrolnym w jaskiniTe roślinki z pudłem obok tajemniczej rury wyznaczają sam środek jaskini.

2013_12_25 Amerish Ascent srodek jaskiniOto widok w kierunku zachodnim z tego miejsca

2013_12_25 Amerish Ascent zachodnia część jaskini 2Oto widok z punktu kontrolnego na zachodnia część jaskini z której właśnie przyszliśmy:

2013_12_25 Amerish Ascent zachodnia część jaskini2013_12_25 Amerish Ascent widok na zachodnie wejscieNo dobra, dwa wejścia omówione, wiec teraz przyjrzyjmy się kolejnemu, tym razem naturalnemu wejściu do jaskini. To wejście znajduje się zaraz za wieżą i jest bardzo łatwo dostępne dla obrońców. Oprócz tego jest to wejście przez które można najszybciej dostać się do punktu kontrolnego

2013_12_25 Amerish Ascent wejście do jaskini2013_12_25 Amerish Ascent wejście do jaskini 2Wejście wschodnie do jaskini znajduje się przy nowej drodze prowadzącej z Raven’s Landing obok wielkiej bramy wjazdowej na której znajduje się punkt kontrolny B:

2013_12_25 Amerish Ascent eastPo drugiej stronie tej bramy znajduje się sekretne wejście do jaskini, przy którym można zaparkować sunderer:

2013_12_25 Amerish Ascent sekretneOba te wejścia łączą się wewnątrz jaskini:

2013_12_25 Amerish Ascent sekretne 2A oto widok z tych wejść w kierunku jaskini:

2013_12_25 Amerish Ascent sekretne widok na jaskinie 2 2013_12_25 Amerish Ascent sekretne widok na jaskinie

… oraz patrząc wstecz:

2013_12_25 Amerish Ascent widok na sekretne wejscieWejścia do jaskini są bardzo dobrze widoczne w nocy. Poniżej screenshoty z wejściem sekretnym oraz z wejściem wschodnim i naturalnym:

2013_12_25 Amerish Ascent sekretne w nocy 2013_12_25 Amerish Ascent east i cave w nocy

No i jak Wam się podoba nowa wersja Ascent? Wiem, że są Święta i wszyscy maja lenia, ale mam nadzieję, że podzielicie się swoimi opiniami.

Jeśli poniżej tego wpisu będzie co najmniej 10 komentarzy, to pokażę Wam jutro nowy posterunek przy Heyoka – ten z mostami energetycznymi 🙂

14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
VintageMan

Takiego opisu to jeszcze nie było. Jaskinia nie będzie dla mnie takim zaskoczeniem gdy wejdę tam pierwszy raz:)

BlackJDragon

ja to bym chciał, żeby w tej jaskini było jak najciemniej

Wompierz

Ja to bym chciał żeby noktowizor dało się na łeb założyć.

DreDpl

A ja bym chciał żeby w tych jaskiniach roiło się od „bugs’ów” z uniwersum „Starship Troopers”. To by było coś!! Ale sama jaskinia i tak wygląda świetnie. Już nie mogę doczekać się tego nowego Amerisha, w końcu mój ulubiony kontynent
P.S. Wiadomo już kiedy poprawki mają trafić na serwery live?

PanMłody

Ja to bym chciał żeby było tak ciemno żeby nawet gamma nic nie dawała i żeby noktowizor śnieżył i używało się latarek, to by była noc ! 😀 a wzdłuż dróg i w bazach było by oświetlenie z latarni i wnętrz budynków(oczywiście nie wszędzie) 😛

kociamafia

Napisałbym jakiś komentarz, ale strasznie się lenię.

bart297

A wiadomo kiedy SOE planuje wprowadzic zmiany na Amerishu na serwery live?
A tak poza tym to wesolych swiat!!! 🙂

PLH

A dla mnie i tak screeny nie pokazują tego, co ważne, czyli tego, jak się tam będzie biegać 😀

WARDEN

Wreszcie powieje świezoscią :3
( Chociaż o świeże powietrze ciężko w podziemiach )

Balrogos

Juz widze te zergi po 50 osob scierajace sie na szerokim na 2 metry przejsciu….

Gdzie efekt przygozdzenia? gdzie mozliwośc wychylania sie zza oslon?

Ameba

Się podoba. Może w końcu da się odciągnąć ludzi z Indaru.

PLH

> Się podoba. Może w końcu da się odciągnąć ludzi z Indaru.

Niech tam wrzucają nowych graczy, bo inaczej to tylko Indar będzie zapchany.