Powiem szczerze, od jakiegoś czasu jestem lekko zawiedziona. Nie tylko słyszę i czytam dość negatywne komentarze na temat gry dochodzące z Bety The Elder Scorlls Online, to jeszcze sama nie mam szansy sprawdzić tych doniesień, ponieważ dziwnym trafem nie dostaję zaproszenia…

The-Elder-Scrolls-Online rasyByć może to okres zimowy na mnie wpływa, ale jakoś pesymistycznie podchodzę ostatnio do tej gry.

Po pierwsze to zszokowały mnie doniesienia iż ZeniMax wydał na produkcję tej gry 200mln dolarów. Budżet podobny do SW:ToR, a wiemy jak to się skończyło. Owszem, jest wielce prawdopodobne iż koszt produkcji TESO zwróci się już przy zakupie gry, zważywszy, że kosztować ma on 59,99$. Pudełek Skyrima sprzedano za 220mln, ale TESO to MMO i zgodnie z tym co czytam na necie, duża część fanów nie jest zainteresowana tą grą właśnie ze względu na ilość innych graczy. Poza tym zgodnie z przewidywaniami kilku największych portali internetowych o grach, w tym Massivley, The Elder Scrolls Online może okazać się 'niewypałem’ właśnie dlatego, że fani pokładają za duże nadzieje w tym tytule.

Po drugie to Beta, a raczej niemożność dostanie się do Bety tej gry. Nie za bardzo wiedziałam, dlaczego nie dostaję zaproszenia do Bety dopóki nie przeczytałam artykułu na GameSkinny. Wszystkie osoby, które zgodziły się na otrzymywanie artykułów promujących produkty ZeniMax oraz Bethesda w formularzu aplikacji do Bety, dostały zaproszenie do wzięcia udziału w Beta testach.

Jestem wściekła, bo nie wiedziałam, że nie zaznaczenie tych dwóch, jakże teraz ważnych elementów, automatycznie wyeliminuje mnie jako potencjalnego kandydata. I nie, nie mam zamiaru aplikować się do Bety po raz kolejny używając kolejnego adresu e-mail…

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Balrogos

Tak tak też mnie martwi że nie mam dostępu do bety 🙁 uzupełniłem nawet dodatkowe info, wiadomo że jak taki tytuł robią gracze będą wymagać tyle co w single player morrowinda i jeszcze więcej, jeśli TESO okaże się nie wypałem to będzie to tylko wina samych twórców bo nie wiedzieli na co się porwali.

A o jakich 2 ważnych elementach mówisz? już coś tam czytam nie wiem bo ja wypełniałem ten stary formularz do bety widze że ten obecny jest zupełnie inny a tamten stary był obszerny + dodatkowe info wypisywalo sie udzial w innych alpha i beta testach z innych gier itp

Balrogos

No to troche dziwne bo ten nowy formulaz powinien odzucic moje zgloszenie bo przeciez zglaszalem sie rok temu w tym starym? i to na ten sam e mail

You Have Signed Up For Online Beta!

Thank you for submitting an application to join our closed beta for The Elder Scrolls Online. We will contact you via the email you provided if you are selected. In the meantime, we encourage you to visit us on Facebook, Twitter, and Google+ for all the latest news and updates. You will receive a confirmation of your registration via email within the next 72 hours. Don’t forget to check your spam filter.

kociamafia

Też nie dostałem, ale znajomkowie już grali.

MMO jak MMO. Przynieś, podaj, pozamiataj, pozabijaj. Nie ma TAB-targeting, celujesz samemu. Na pasku 5 skilli na krzyż.

Do PvP nie dotarli (a to nas najbardziej interesowało) więc nie wiadomo co to warte. Kolejne PvE MMO czy w końcu coś dla reszty graczy? Nie wiada.

Skara

ja zgłaszałem się do tej bety dawno temu, tak jak balgros pisze jeszcze się podawało informacje w co się grało, itp.