W dniu wczorajszym ogłoszono dość zaskakującą zmianę jeśli chodzi o Community Managerów SOE. Otóż dotychczasowy (od sierpnia) CM EQ2 – RadarX, wraca do PlanetSide 2, podczas gdy Margaret „Luperza” Krohn została nowym Community Managerem dla EverQuest 2. Wyobrażacie to sobie? Królowa Vanu Sovereignty w Norrath?

Margaret Luperza KrohnJeśli chodzi o mnie to uważam, że ta zmiana może wyjść na dobre EverQuest 2. Luperza jest dość wysoko cenioną osobowością gier SOE i to ona właśnie stworzyła wiele cyklicznych programów poświęconych PlanetSide 2 jak chociażby Friday Night Ops.

Zgodnie z jej zapowiedzią, podobną pracę rozpocznie przy EverQuest 2, a więc w końcu być może gra ta doczeka się cyklicznego programu takiego jak mają wszystkie pozostałe gry SOE.

Oprócz tego Luparza zna EverQuest 2 dość dobrze, bo grała w ta grę jeszcze zanim zaczęła pracować jako developerka w SOE. Na tą chwilę posiada ona kilka 95-levelowych postaci w tym dirge, coercera oraz SK.

Mam tylko nadzieję, że gracze EverQuest 2 jej nie odstraszą i nie ucieknie ona z EQ2 już po kilku miesiącach…

Poprzedni artykuł[PS2] Double XP dla serwerów EU!
Następny artykuł[PS2] Niespokojny weekend
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Balrogos

Do planeta i tak nic ciekawego nie wniosla

balrogos

Ja bede krytykowal SOE i devsow do konca i jeden dzien dluzej 😀

kociamafia

To taki sport Balrogosa.

Choćby gra była najlepsza na świecie :>

Bortasz

Ufff a ju się bałem, że to ja zrzędzę be powodu i umiaru. Miło wiedzieć, że ktoś mnie przebija.

Skara

to dlatego te bronie są takie beznadziejne, baba je robiła…
jeszcze stała po wrogiej stronie

kociamafia

W każdym razie szkoda że tak się przetasowali. Luperza była pierwszym CM, która odwiedziła mój nędzny kanał YT. To pokazuje, że była bardzo aktywna, jeśli wyszukiwała tak mało popularne filmy~

balrogos

Akurat planetsajdowi brak duzo do lepszej najlepszosci 🙂 za to krytyka jako sport to oczywiscie zart. Denerwuje mnie lattice chcialbym grywalnosci takiej jak na pocztaku mojej karkiery w PS2 wtedy to byla zabawa potem zaczela sie usowanie placowek i lattice WDS i superB zerg. Bronie to klony klonow a na becie mieli tyle swietnych rozwiazac PS2 to kura zniosaca zlote jaja ale jak ugotujesz z niej rosol to jajek juz nie bedzie.