Weekend już za nami i z tego co widzę, nie był to przyjemny czas dla sporej ilości graczy PlanetSide 2 pomimo uruchomienia podwójnego XP. Najgorzej było na serwerze Miller, który co chwilę borykał się w wyłączaniem lub nawet z niemożliwością zalogowania się do gry.

planetside 2 logging inPodwójny XP został uruchomiony na serwerach EU w ramach przeprosin za wyłączanie serwerów w czasie, gdy najwięcej graczy loguje się do PlanetSide 2. Pomimo tego, że developerzy wiedzą o tym iż serwery EU doświadczają „czkawki” to wygląda, że nie umieją znaleźć na obecna chwilę przyczyny tychże problemów.

W między czasie zaktualizowano kilka rzeczy w RoadMap i zapraszam Was do przejrzenia zmian i komentowania:

Poprzedni artykułPlanetSide 2 traci, EverQuest 2 zyskuje
Następny artykuł[EQ2] Kilka niespodzianek
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
HideoPL

Hłe;-) To dlatego, że nie mogę teraz grać się tak posypało… Jak wrócę na następny weekend do mojej jamy zła to z tej okazji dają triple XP bonus….

Simion

Informacja z przed paru minut:
„PlanetSide 2 Europe
The EU server issues are currently being assessed for errors. In order to run some tests, the Miller server has been locked.

We are working hard on resolving the issues as fast as possible. Sorry for any inconvenience this may cause, and thank you for your patience during this time.

#Timster”

PS: Na Woodman wczoraj wieczorem też nie można było się zalogować.

Korsarz

Mnie ta gra zaczyna naprawdę wkur… Opłacam abonament i wiecznie jakieś problemy. to updejt cały dzień to nie mozna się zalogować lub inne problemy. Jak do tej pory nie ma w aktualizacjach żadnej przyzwoitej aktualizacji jak dla mnie gra zatrzymała się wmiejscu po za kamapanią reklamową na całego nic gra nie wniosła jak do tej pory. Usprawnienai której do tej pory były to jakies wielekie G… bo nadal osobą które płaca abonament mają nadal problemy z zalogowaniem.

Bocian

Bo oni wam to wszystko na złość robią…

PanMłody

To wszystko wina Tuska!

VintageMann

Co niektórzy gadają jakby byli pępkiem wszechświata.

Opłacasz abonament? Okej! Gra jest F2P więc wydaje mi się że mam być traktowany tak jak każdy, nawet ten co złamanego grosza nie wyda, tym bardziej jeżeli chodzi o logowanie do gry. Tak narzekacie to po kiego grzyba gracie w tą grę kiedy wam nic tutaj nie pasuje.

Sam też mam abonament, i jakoś mi nie przeszkadzają jedno- nawet dwudniowe aktualizacje. Ba, nawet się cieszę że gra się rozwija i naprawdę potrafię sobie poradzić, gdy serwery leżą. Gra to nie wszystko.

Simion

@VintageMann wszystko ładnie i pięknie z tym rozwojem gry, ale mimo wszystko wole jeden porządny produkt a nie co chwile poprawiane i zmieniane „coś”.

Korsarz

Płace to wymagam.

xblady

Kiedyś dużo grałem w PS2 ale teraz jakoś mi się odechciało, czasu nie ma za bardzo, a gra jakaś super nie jest, ale najbardziej z niej podobają mi się te ogromne bitwy i teamplay.

Skara

„jak dla mnie gra zatrzymała się wmiejscu”
Korsarz za to baba jak tu wejdzie, zabije cię

Ameba

Niektórzy na prawdę nie mają w życiu większych problemów niż to, że nie mogą się zalogować do gry? Zazdroszczę.