Na poczatku tego roku SOE próbowało zmienić korzyści wynikające z opłacania abonamentów w sposób, który nie bardzo przypadł graczom do gustu. Całe szczęście, bo lament ten spowodował iż już w kwietniu SOE oferować będzie swoim graczom najlepszy abonament dostępny na rynku gier MMO.

Dla przypomnienia – SOE przekształci wszystkie opłacone konta w poszczególnych grach w jedno konto SOE All Access, dzięki któremu wystarczy opłacić jeden abonament aby mieć dostęp do:

  • wszystkich gier SOE, obecnych i przyszłych, na najwyższym poziomie członkostwa (DC Universe Online (PC), PlanetSide 2 (PC), EverQuest, EQ II, Dragon’s Prophet, EverQuest Next, EQ Next Landmark);
  • otrzymamy 500 SC miesięcznie nakonto do wydania w MarketPlace w grach SOE;
  • 10% rabat na zakupy w MarketPlace;
  • wiele ekskluzywnych promocji dostępnych tylko dla osób, które opłaciły abonament.

Konto All Access dostępne jest także dla osób opłacających grę poprzez karty pre-paid oraz Krono, czyli przedmiot jaki można kupić za walutę z gry w EverQuest 2.

Więcej pytań i odpowiedzi na ten temat znajdziecie na naszym forum.

Zgodnie z pierwszymi informacjami zmiany te miały zostać wprowadzone 2-go kwietnia, ale niestety zostało to nieco opóźnione i obecnie spodziewać się ich możemy w połowie kwietnia.

No cóż, zmiana te jest dość poważnym wyzwaniem technicznym dla SOE i czymś na co z pewnością warto poczekać. Poza tym, ciekawa jestem jak rozwiązany zostanie problem z kontami europejskimi.

Poprzedni artykuł[PS2] Pierwsze misje na PTS
Następny artykuł[PS2] Hotfix (28.02)
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Skara

prosieben coś pogorszy, a w zamian da 10% zniżki na SC.

Wompierz

Szkoda, że w PS2 nie można zarabiać pkt, które da się wymienić na SC lub memershipa.