Parę dni temu developerzy Carbine ujawnili nowy tryb gry w Wildstar, który dostępny będzie już od najniższych leveli – przygody. Przygody to nie tylko zwykłe instancje, ale złożone symulacje ze specjalnymi zasadami, celami i w specjalnych środowiskach. Każda z przygód posiada unikalne wyzwania i korzyści, których gracze nie znajdą nigdzie indziej w WildStar!

Najnowszy film z serii Dev Speak, jak i rewelacyjna strona przedstawiająca Przygody, wyjaśniają pokrótce jakimi zasadami będą się one rządzić:

  • Niespotykana mechanika – mechanika walki, motywy, środowisko wyłączne są tylko dla danego scenariusza i dają praktycznie nieograniczone kombinacje taktyczne.
  • Grywalność – mnóstwo wariantów z wiedzą o świecie Nexus oraz z różnymi rozgrywkami zapewniają, że dwie sesje tej samej Przygody nie będą takie same. Wybranie opcji gry jako Weteran gry pozwoli czerpać jeszcze więcej radości i korzyści.
  • Wybór Gracza – gracz może sterować narracją w taki sposób w jaki chce grać. Przez to może poznać niezwykłe sposoby osiągania swoich celów i radykalnie zmienić ich wynik za pomocą swoich decyzji.

Poprzedni artykuł[EQ2] Jeszcze nigdy zdradzanie nie było tak łatwe…
Następny artykuł[RotF] Plany ekipy Pantheona na przyszłość