Mało jest ostatnio informacji na temat nowej gry Ubisoftu – The Division. Czyżby prawdziwe były pogłoski, że w związku z kiepskimi wynikami finansowymi tej firmy, gra ukaże się dopiero w 2015 roku? Bez względu na te pogłoski Ubisoft zaprezentował dwa nowe screenshoty z tej gry.

2014_03O ile pierwszy przedstawia postać na dachu, o tyle na drugim możemy zauważyć wejście do kanału, gdzie rozpoczyna się misja na grupę. To samo wejście do kanału jest widoczne na oficjalnym zwiastunie gry, który to zaprezentowany został fanom na targach E# w zeszłym roku.

2014_03 2W jednym z ostatnich artykułów na oficjalnej stronie gry developerzy stwierdzili iż NY w The Division będzie najbardziej szczegółową repliką istniejącego miasta jaką mieli szanse zobaczyć gracze w dotychczasowych grach. Owszem, pojawią się nowości i różnice wynikających z kreatywności developerów, ale nie powinno być ich zbyt wiele.

W The Division gracze będą w stanie połączyć się w grupy z przyjaciółmi i brać udział w specjalnych misjach, z których to mogą zrezygnować w każdym momencie. W pewnych rejonach będą także  w stanie bezproblemowo dołączyć do walk PvP i doświadczyć niebezpiecznych i trzymających w napięciu scenariuszy.

The Division funkcjonować będzie na zupełnie nowym silniku gry zwanym Snowdrop, dzięki któremu developerzy byli w stanie stworzyć bardzo zaawansowany system szukania grupy. System ten połączy w grupy graczy którzy maja podobny styl gry, preferencje oraz zachowania.

Powiem szczerze, że jestem ciekawa taj gry, a szczególnie tego jak wiernie zostanie oddany Nowy York

Poprzedni artykuł[PS2] Kolejny raport korespondenta wojennego
Następny artykuł[PS2] Nowy program: „W trakcie prac”
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Bocian

Znajduje się w 2014 w najnowszym planie wydawniczym, ale nie ma konkretnej daty.

Selsi

kiepskie wyniki finansowe? zamiast tryliarda zarobili miliardy , no tak to w sumie kiepsko