Wydawać by się mogło, że tempo prac nad PlanetSide 2 delikatnie zwolniło po ostatnich aktualizacjach, ale to chyba tylko cisza przed burzą.

Jeszcze w tym tygodniu rozpocznie się nowy program realizowany przez ekipę PlanetSide 2 – Work in Progress, w którym to developerzy będą opisywać swoje prace związane z konkretnym tematem. Na pierwszy rzut idzie Hossin i wszystko co jest związane z tym nowym kontynentem:

  • 11 marzec – środowisko na Hossin – wywiad z  Devin “$1.99 Taco Combo” Lafontaine
  • 18 marzec – projekty baz na Hossin z „Xander Clauss”
  • 25 marzec – projekty baz na Hossin z David “Malron” Bennett
  • 1 kwiecień – projekty baz na Hossin z Adam “Arclegger” Clegg

Program ten będzie emitowany we wtorki na kanale PlanetSide2 w Twitch TV o godzinie  czasu polskiego (od 1.04 o północy – wynika to z różnicy czasu z racji tego, że amerykanie już dzisiaj w nocy przestawiają zegarki o godzinę do przodu)

Oprócz tego na kwiecień zapowiedziano duże zmiany w balansie PlanetSide 2, przez co wiele rzeczy zaplanowanych na ten miesiąc zostało przesuniętych na później. Zmienianie będą wieżyczki inżyniera, bronie Ligtning, osłony HA, zdolności MAX i czołgów oraz wiele innych rzeczy. Niestety wprowadzenie tych zmian łączy się z tym, że wiele rzeczy z RoadMap zostało przeniesionych na inne miesiące, między innymi zmiany w  klasie Medyka.

 Na naszym forum możecie także zagłosować oraz odpowiedzieć na pytanie, które dręczy Higbiego – dyrektora kreatywnego PlanetSide 2: „nowe bronie, czy poprawiać/ zmieniać istniejące”.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia forum i uczestnictwa w licznych dyskusjach związanych z PlanetSide 2 🙂

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wompierz

A niech tylko znerfią mi tarcze na Vanguradzie…

balrogos

Niech dzadza hp pool 4k zycia i nie moznosc ruszania sie 🙂

Skara

4k mało na rozłożonego prowlera z ap

balrogos

wystarczy:)