Ostatnie aktualizacje wprowadziły do gry dwa poważne problemy z jakimi zmagają się gracze: problem z nieśmiertelnością/ niezniszczalnością oraz awarie serwerów powodujące wywalanie się klientów gry.

Oba te problemy starają się rozwiązać developerzy i są one w pewien sposób powiązane.

Zeszłotygodniowa aktualizacja spowodowała pojawienie się w grze błędu nieśmiertelności niektórych postaci oraz niezniszczalności niektórych pojazdów. Część graczy wykorzystywała ten błąd pomimo iż zapowiedziane zostały bany w późniejszym czasie jako karę.

W dniu dzisiejszym na serwery trafiła mała poprawka, która spowodowała wyłączenie nietykalności w Warpgate.

Zgodnie z zapowiedzią następnym krokiem developerów będzie wprowadzenie kolejnych poprawek na serwery Live. Niestety nie jest to tak łatwe zadanie jak się wydaje, ale kiedy ekipa PlanetSide 2 będzie pewna, że ma rozwiązanie tego problemu to wprowadzi Hotfix oraz przywróci Warpgate to stanu właściwego.

Hotfixu naprawiającego ten błąd możemy spodziewać się dopiero na początku przyszłego tygodnia.

Dzisiejsza aktualizacja wprowadziła do gry różnego rodzaju problemy z serwerami powodujące wywalanie się gry. Tak naprawdę awaria ta związana jest z próbami naprawy błędu nietykalności oraz błędu, kiedy następuje zmiana punktu kontrolnego gdy nikogo nie ma w okolicy.

Ekipa PlanetSide 2 pracuje obecnie nad rozwiązaniem tego problemu i Hotfixa prawdopodobnie można się spodziewać w ciągu najbliższych kilku godzin.

Cierpliwości – tego Wam życzę 😀

Poprzedni artykuł[WS] Każdy może poczuć się jak ninja
Następny artykuł[PS2] Walkiria i inne ciekawostki
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Simion

Mi gra zaczęła mulić niemiłosiernie. Ale chyba już najwyższy czas na wymianę karty graficznej. 4870 ma już trochę lat 😛 .

Viruz

Czyli nic nowego, więc niema po co wracać do PS2.

Ameba

Dobrze że czasami wywala z gry, inaczej chyba grałbym 24/7.

Krakex

Viruz. Jak nie ma po co wracać? PS2 jest jednym z najlepszych darmowych fpsów i jeden z niewielu ktory nie jest Pay 2 win.

[3PL3] VarDenSar

Oni nie testują tego co wprowadzają że potem takie kulfony wychodzą?

balrogos

kiedy naprawia dropa FPS? ze 120 fps zchodzi do 15 jak pojawi sie dym.