Mimo wielu zapowiedzi, że specjalna paczka rocznicowa na dwulecie PlanetSide 2 będzie dostępna tylko do 30 listopada, stało się jednak inaczej…

Jeszcze przez kilkanaście godzin macie szansę zakupić tą paczkę w promocyjnej cenie 2999SC – oczywiście o ile posiadacie konto ALL Access. Wcale się nie dziwię rozczarowaniu, które widoczne jest na różnych stronach poświęconych PlanetSide 2. Nie dość, że paczka miała być dostępna tylko do końca listopada, to do tego SOE obniżyło jej cenę… Po piątku, kiedy gracze mogli zakupić Station Cash w podwójnym doładowaniu wraz z dzisiejszą 25% zniżką na paczkę rocznicową oznacza, że szczęściarze, którzy poczekali z zakupem kupili ta paczkę ponad 50% taniej niż osoby kupujące ją w momencie gdy umieszczona została ona w Depot.

No cóż, o ile 25% zniżka dla kont ALL Access jest aktywna, o tyle brakuje dziennych wyprzedaży…

20141120_planetside2_2yo_bundle_fail

 

Poprzedni artykułZmiana w rekomendacji minimalnego systemu dla PlanetSide 2
Następny artykułHodowla pszczół w ArcheAge
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Simion

Rano w ogóle nie działał cały sklep i nie wyświetlało SC. Musiałem zrestartować grę i dopiero zaskoczyło.

W sumie jak teraz liczę to warto było wykupić All Access na jeden miesiąc. Rabat z tych 25% i dodatkowe 500SC mniej więcej zwraca te 10$ (po uwzględnieniu poprzedniej promocji na 2x SC).

bekazps2

A nie mówiłem? Jak ja dobrze znam te promocje SOE… Szkoda tylko, że zaślepiony wizją świecących armorow i Vanguardow pierdzących konfetti straciłem umiejętność jasnego myślenia. Mogłem poczekać.