Jak po każdej ostatnio aktualizacji, ranek następnego dnia nie jest aż taki spokojny jakbym chciała. Tym razem we wszystkich mediach związanych z PlanetSide 2 można znaleźć komentarze odzwierciedlające wściekłość graczy na kilka nowych rzeczy wprowadzonych w dniu wczorajszym: przycisk UPGRADE NOW, reklamy w grze oraz rozłączanie serwerów.

Cóż mogę powiedzieć… Przycisk UPGRADE NOW z pewnością nie zniknie i reklamy będą pojawiać się w grze. Zgodnie z informacja RadarX reklamy nie powinny pojawiać się tak często jak to dzieje się obecnie, ale nie znikną całkowicie. Owszem osoby mający wykupiony abonament będą widzieć mnie reklam bo ominą ich informacje o dostępnym abonamencie…

2014_03_27 upgared now smedleyJeśli chodzi o wywalanie się serwerów to błąd ten spowodowała próba naprawienie niespójności w wykrywaniu obrażeń. W trakcie testów nic nie wskazywało na to, że może zmiany te mogą mieć takie konsekwencje dla serwerów Live. Zgodnie z informacją developerów, jeszcze nigdy nie mieli oni takich problemów aby wycofać jakąś poprawkę, tak aby przywrócić serwery do stanu poprzedniego. Niektóre z serwerów są obecnie w „złym stanie” (cokolwiek to znaczy), co oznacza, że do długiej listy problemów dołączył kolejny nad którym pracują developerzy.

Na pocieszenie powiem Wam, że wiosenna promocja 99SC/ 1 SC dla graczy jest dostępna tylko w ten weekend więc mam nadzieję, że uda się Wam zakupić coś ciekawego.

13 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
telpher

Same dobre wiadomosci..;)dzieki za info Kinya.. milo tak sobie poczytac ciebie do porannej kawy:):P

Ameba

Pierwszy raz grając w grę F2P marzę o adblocku….

Zbrojny

http://i.imgur.com/QQ0nCOb.jpg
mam nadzieje ze to jakis żart…

Wompierz

Wie ktoś może jakie przedmioty będą przecenione w następnych dniach>?

VintageMan

A czy kiedykolwiek było? No to masz odpowiedź.

bartosz277

witam, też chciał bym wiedzieć na co są promocje, o co chodzi z tą stroną http://i.imgur.com/QQ0nCOb.jpg ???

RachitynowyJoe

Gdy widzę takie pytania to zawsze mi uśmiech wędruje na twarz. Chciałbym mieć jeszcze tę iskrę i być pozbawiony tego cynicznego spojrzenia na świat… ehhh. Tak słodko byłoby być znowu bardziej naiwny

bartosz277

jeżeli masz na myśli naiwność, w sensie że płacenie za kawałek naprawde dobrej zabawy, to osobiście nie widze nic przeciwko temu. Ponawiam prośbę o spis dostępnych przedmiotów w promocji

Zbrojny

nie ma takiego spisu, ew mozemy sie spodziewac co bedzie po obrazku na depot. sa tam hornety oraz helmy i jak narazie sie zgadzalo.

Krakex

Wnerwia mnie ta reklama.
dostaje spam i przez peirwszą sekunde mam odruch „O ktoś mnie zaprosił do klanu, albo squadu? ” a po chwili doczytania „NIE TO TYLKO REKLAMA”
Jak nic nie mam do tych reklam w kostumizacji i ekranie ładowania to ten spam co 30 min mnie wnerwia strasznie