Jakiś czas temu narodził się pomysł na event, który miałby na celu zintegrowanie Polaków grających w PlanetSide 2 na różnych serwerach. W związku z tym, że w wydarzeniu tym mogą wziąć udział wszyscy Polacy bez względu na to na jakim serwerze i w jakiej frakcji grają, nazwaliśmy go MultiSerwer Event.

Pierwszy event zoragnizowany zostanie na serwerze Cobalt i poprowadzony zostanie przez osoby związane z Największym Polskim Outfitem [PL13] z frakcji New Conglomerate.

Data ustalona została na 3 kwietnia, godzina 20.00.

Do użytku uczestników eventu oddany zostanie TeamSpeak Babagra.pl, którego dane znajdziecie na forum.

Event jest podzielony na dwie części:

  • „poważne” granie w którym będziemy walczyć ramie w ramię przepędzając wroga i wykonując stawiane przed nami cele;
  • fun event w postaci wyścig harraserami. Trasa zależna od warpgate’a ale będzie polegała na przejechaniu przed nosem każdej frakcji. Ważne by wszyscy mogli przyjemnie ginąć więc jakieś trudne tereny muszą być. Naturalnie bez ulepszeń prędkości czy boostów ale z wieżyczkami i w drużynach 2-osobowych. Dla tych którzy nie będą mieli dość fun eventów są możliwe rajdy galaxy, mega max crushe, ale to dopiero gdy będzie starczać czasu i chęci

Komunikacja:
W pierwszej części wszyscy będą podzieleni na kanały. Dowódcy oraz plutonowy posiadają ustawione whispery do całego plutonu oraz tylko między sobą. Jako, że to jest pierwszy event tego typu, musimy nieco otworzyć typowo hermetyczne łańcuchy dowodzenia i wysyłać komunikaty ogólne.

Wśród uczestników eventu rozlosowane zostanie Krono, czyli magiczny przedmiot do odbioru po 16 kwietnia w grze EQ2 (serwer Splitpaw). Dla tych co nie wiedzą, to 16 kwiecień jest prawdopodobna datą kiedy zmieni się plan subskrypcyjny SOE i od tego momentu użycie Krono w EQ2 nagrodzi opłaconym abonamentem we wszystkich grach SOE oraz 500SC. Warunki:

  • trzeba zalogować się do EQ2 aby odebrać ode mnie ten przedmiot – nie ma innej opcji;
  • należy posiadać konto na forum BabaGra.pl i po wygraniu Krono podać mi swój nick, tak abym mogła wysłać wiadomość i abyśmy mogli ustalić dokładny termin przekazania Krono.

Zastanawiam się również nad pudełkiem i bluzą TR, ale tych fantów jeszcze nie jestem pewna. Wszystko będzie zależeć od tego ile graczy weźmie udział w tym wydarzeniu.

Nie chcielibyśmy zaburzać normalnej gry i życia outfitów więc ten konkretny event odbywać się będzie dość rzadko. Gospodarz eventu wybiera plutonowego oraz liderów drużyn, a wszyscy uczestniczący w evencie muszą słuchać i wykonywać rozkazy dowódcy. Sądzimy też, że event ten nie będzie trwać dłużej jak 2 godziny.

Nawet problem taki jak stworzenie nowych postaci na nowym koncie, zrobił się minimalny. Przy stworzeniu nowego konta poprzez link rekrutacyjny (nawet swój własny) dostajecie fajne dodatkowe wyposażenie na start. Możecie także skorzystać poprzez założenie konta przez ten link, a do tego nowa ankieta sprawiają, że macie dostęp do całkiem fajnego sprzętu wartego przynajmniej kilku dobrych godzin gry.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu 😀

Więcej informacji znajdziecie na forum.

Poprzedni artykuł[EQ2] Platynowe króliczki
Następny artykuł[PS2] Bazy sponsorowane
19 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Bocian

Frakcja NC. ^^

Simion

Więc warto już teraz założyć sobie postać żeby nabić te trochę certów przed eventem.

Zawsze chciałem pograć trochę na poważniej NC. Będzie dobra okazja 🙂 .

Zbrojny

Posiadam niewielki ale I tak najwiekszy outfit TR na ceres. Zobacze jak bedzie z zainteresowaniem, jak bedzie fajno to dorzuce swoj outfit, jednak juz mialem nie fajne proby kooperacji z polskimi outfitami na millerze, no coz burdel w komunikacji I brak zgrania zaraz mnie demotywuje do dalszej wspolpracy :p

RachitynowyJoe

No nie będziemy niczego obiecywać. Mamy wszyscy dość pustych obietnic w telewizji.
Można za to zapewnić, że będziemy się starać i, że myśleliścmy nad tym zagadnieniem. Ja się zamierzam dobrze bawić 😀

Krakex

ale sie złożyło że gram na Cobalcie po stronie Vanu ;]
I rozstrzelałem już nie jednego z Największego Polskiego Outfitu. :p

VintageMann

Jest nas tylu że gdzie byś nie strzelił to na nas trafisz także marny to wyczyn 😉

Krakex

Wybacz, jeżeli zabrzmiało to jak obelga. ;d

RachitynowyJoe

No dobra, skoro Sentinelsi się rozpadają to nie wiem czy to odpowiedni termin. PL13 też nie ma się najlepiej i nie ma dnia gdy nie widzę wiadmości „left the outfit”. Czyżby szła zapaść polskiej sceny planetside’a . Może jak wprowadzą ten Hossin za dwa tygodnie to coś się wydarzy więc cierpliwości

Bocian

@Rachityn

Weź valium i się otrząśnij.

Rachitynowy

😀 . Zaiste.

DreDpl

Nikt się nie rozpada 😉 Widzimy się w czwartek. Od Sentinelsów coraz więcej osób zgłasza swoją obecność na evencie. Do usłyszenia w czwartek.

Zbrojny

no to kiszka, mam drugą zmianę 🙂 z tego co wiem to ProStaki (vanu ceres) też raczej nie planują uczestnictwa, jeszcze ich popytam

RachitynowyJoe

raczej chodzi w kontekscie jego nieobecności. Zresztą wszyscy są zaproszeni, kto przyjdzie ten przyjdzie. Nie ma (niestety) sposoby by kogokolwiek zmusić :D.

A to ile osób będzie to nie chce spekulować. Stawiam, że raczej uzbierze się nas ze 3 squady razem. więc źle nie będzie

Lowell

Powinienem sie pojawic kolo 22.

Zbrojny

nie chodzi o kontekst mojej nieobecnosci, gadałem z pieciaPL i brickaczem, no i raczej nie beda dzisiaj obecni (gwoli scisłosci moj outfit prowadze w TR a ProStaki to outfit w Vanu), ja chciałem ale nie dam rady ze względu na drugą zmianę, a szkoda bo chcialem zobaczyc inne polskie outfity w akcji, 2 godzinki by mnie nie zbawiły a na swoim koncie mam juz porobione wszystko co chcialem. mam nadzieje na jakąś wideorelacje z całego zdarzenia. moze bedzie łatwiej przekonac innych ludzi do kolejnego eventu.