W imieniu Polskiej Brygady Kawalerii Zmechanizowanej [T4NK] chcielibyśmy zaprosić wszystkich Polaków na drugą edycję wydarzenia międzyserwerowego, które będzie tym razem organizowane na serwerze Woodman. Mamy nadzieję, że znajdzie się garstka osób, które będą chętne wspólnie zagrać w ramach jednej frakcji oraz czerpać przyjemność z towarzystwa.

planetside 2 II multiserwer eventEvent odbędzie się 27 kwietnia o godzinie 19.00!

Wydarzenie będzie podzielone na dwie części : grę drużynową oraz „for fun”.

Pierwsza część będzie trwała ok. 2 godzin i będzie przebiegała według wcześniej ustalonych zasad, o których będziemy informowali na początku wydarzenia. Będzie to typowa gra drużynowa koordynowana przez platoon i squad leader’ów.

Druga część nie jest obowiązkowa, więc jeśli nie będziecie czuli potrzeby uczestniczenia w przewidzianych atrakcjach, możecie w tym czasie dalej grać drużynowo. Pierwszą atrakcją jest stworzenie kolumny Battle Bus’ów, które przejadą kontynent siejąc spustoszenie w formacjach wroga. Druga atrakcja to Maraton Cichociemnych, który będzie polegał na zrzuceniu żołnierzy (infiltratorów) na terytorium wroga przy jednym z Warpgate’ów i wyznaczenie mety (również na terytorium wroga), do której trzeba będzie dotrzeć nie używając jakiejkolwiek formy transportu. Nasi weterani zostaną rozesłani po placówkach wroga (#stalkercloak #yolo) i będą likwidować wszystkich oszustów myślących o hackowaniu terminali i oszukiwaniu poprzez wykupienia pojazdu.

Uruchomiliśmy zapisy, które pomogą nam mniej więcej przygotować się na konkretną liczbę osób (+- 30%). Prosilibyśmy wszystkich chętnych o wpisywanie się w online spreadsheeta według określonych tam rekomendacji.

Więcej informacji znajdziecie na forum.

ZAPRASZAMY!!!

11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
RachitynowyJoe

Będę ja + PL13 na bank. Roześlę słowo o spreadsheetcie ale pewnie w wielu wypadkach będzie sporo osób które poprostu przyszły zwabione fajnością

Pytlong

kurna olek. jakbym mógł przenosić postacie na inne serki to wporządku, a tak ? To ja to p… ole ole ole.
Wybaczta.

RachitynowyJoe

Myślę, że ci którzy będą chcieli to przejdą. to tylko 2(nawet jeśli 3) godziny. Jako wytrzymam bez gridnu cetrów na mojej postaci podstawowej przez tyle czasu. Odrobie co najwyżej all-nighterem 😀

kociamafia

Chyba nie wytrzymałbym gry niewycertowanym TR-em ;o

(3PL3)RinzlerPL

popieram po części kociąmafie

RachitynowyJoe

nie jest tak źle. Piechota nie razi aż tak bardzo brakiem broni. Masz quiz i recruitment award na początek. Dodatkowo sprzęt zmechanizowany postarają się nam załatwić gospodarze. Ale nie ma co ukrywać, że nie będzie się czuło jak we własnych portkach ale hej. Zabawa to zabawa. Ja dla odmiany lubie wejść na PTS za to i wycertować sobie wszystko pięknie. Taki fetysz w drugą stronę 😀

kociamafia

Nie w tym rzecz Joe. Ja po prostu nie przeżyję bez 2-óch kawałków C4.

I mojego MAXa.

I mojego Burgera z frytkami.

I SABRa, i TARa, i TRVki i T-Jedynki i Imperatora i Jaga i Rysia i…

*_*

Z drugiej strony muszę sprawdzić ile tego było kupione za SC a ile za certy.

funkykovalPL

Macie dwa tygodnie na uzupełnienie sprzętu i podcertowanie sobie postaci. Z naszej strony oferujemy wynajem wszystkich pojazdów jakie potrzebujecie.Wystarczy wejść i się zgłosić.

RachitynowyJoe

Pamiętamy 😀

SH3NKT

Wypożyczacie? Czyli będzie trzeba zwrócić nienaruszone.. może być ciężko 😉