…zniszczone Bio Lab znajdujące się na ziemi. Od momentu zaprezentowania Hossin po raz pierwszy do obecnej chwili – wiele się zmieniło na tym kontynencie. Optymalizacje przeszły kolejno Indar, Esamir i Amerish, a teraz developerzy wprowadzają sporo zmian na Hossin zanim trafi on na serwery Live jeszcze w kwietniu.

2014_04_11 Hossin bio labJednym z nowych elementów będzie właśnie zniszczone Bio Lab, które to zostało stworzone przez Adama Clegga. Zgodnie z jego informacjami pojazdy będą miały dostęp do około 20% powierzchni tej nowej budowli, reszta to walka przeznaczona tylko dla piechoty. Gracze znajdą dwa główne wejścia dla piechoty po bokach budowli, oraz wiele różnych dziur i pęknięć przez które także będzie można przejść.

Zmianę przeszła także baza zwana Nason’s Defiance w której wcześniej znajdowała się wieża. Po zmianie widzimy ośmiokątną strukturę, podczas gdy większość bazy ulokowana jest pod ziemią.

2014_04_11 Hossin Nason's DefianceCzęść baz na Hossin zostało już zmienionych i możecie je oglądać na serwerze testowym.

7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
RachitynowyJoe

Bez interlinka? To była fajna zurbanizowana przestrzeń. Szkoda. Wycofują go na zawsze czy też na potrzeby tego by to wywalić znośnie szybko?

Ameba

I tak wszyscy prędzej czy później wrócą na Indar… 🙂

kociamafia

Mam nadzieję, że będzie tak udany jak Amerish (który jest teraz moim ulubionym kontynentem).

Pytlong

Amerish sramelish… Smoleńsk urwa !

Semilin

Niech oni lepiej na Hossin wezmą i oświetlenie poprawia(+ wywala ta ohydna mgle ze wszystkich kontynentów) bo jak na razie to jest jeden wielki czarny świat.

balrogos

Mi tez najbardziej podoba sie amerish ale tam nie gram bo nie ma tam bitew.

Zhar

Na Amerish są bitwy, tylko tam elfy walczą to ich w tej zieleni nie widać 😉