W imieniu Sentinels of Conglomerate chciałabym zaprosić Was na wyczekiwaną trzecią edycję Eventu Crosserwerowego, która odbędzie się już 18 maja!

Wydarzenie to pozwala polskim graczom Planetside 2 pograć razem i poznać się członkom outfitów z różnych serwerów. Po raz drugi spotykamy się na serwerze Woodman, tym razem po stronie NC, by wspólnie przetrzepać tyłki wrogim zergom, pościgać się pojazdami do tego nieprzeznaczonymi i pogadać o najdziwniejszych sprawach przy muzyce świszczących wokół pocisków.

Stawiamy zarówno na dobrą zabawę, jak i konkretną organizację, dlatego zbieramy składy pod naszymi najlepszymi dowódcami. Każdy zespół zawierać będzie przynajmniej 3 osoby z Sentinelsów, które gotowe będą użyczyć sprzętu wszystkim chętnym gościom.

Idąc śladem poprzedników, wydarzenie podzielone zostanie na dwie części: taktyczną grę zespołową, koordynowaną przez dwóch współpracujących Platoon Leaderów, oraz gry i zabawy, o których twórcom PS2 nawet się nie śniło.

Więcej informacji znajdziecie na forum. Zapraszamy!

Poprzedni artykuł[PS2] Szokujące informacje o klaksonach
Następny artykuł[PS2] Command Center, odc. 25
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zbrojny

o kuźwa jaki layout! 😀

WolandPL

No, niezły update. W pierwszej chwili myślałem, że źle trafiłem xD

HideoPL

Dobry skin. Tak jak Woland myślałem, że źle trafiłem za pierwszym razem, ale jest cool… Taki troszkę „tabletowy” ale niech będzie – przeciwnicy „wszechwładnego palca sterującego” niech dołączą do zwolenników winylowych płyt audio…. Tak czy inaczej – na spotkaniu postaram się być – naprawdę i bez ściem….

DreDpl

Event coraz bliżej. Już wiadomo co będziemy robić w części zabawowej. Mianowicie szukać tajemniczej placówki z filmiku:

https://www.youtube.com/watch?v=8MVhKZgN4ZQ

😉 😀

bartosz277

Ten film nie jest dostępny w Twoim kraju, ponieważ może zawierać muzykę pochodzącą z wytwórni SME, co do której nie uzgodniliśmy warunków korzystania z organizacją GEMA.
szkoda ze w niemczech tego ogladac ni mozna

Polegeist

Już szukałem, ale nie moge tego znaleźć, wiem dokładnie w którym miejscu jest, ale tam tego nie ma xD

DreDpl

Bo to wyświetla się w różnych miejscach po częstym zmienianiu kontynentów. Czasem są to skały, czasem palmy/kaktusy z Indaru a czasem całe budynki.

DreDpl

Mamy już setkę graczy zapisanych. Czy są jeszcze jacyś zapominalscy którzy się jeszcze nie zapisali?

Simion

Czemu nie 😀 . Zawsze byłem ciekaw jak wygląda ta wyspa na żywo.