Ostatnio mieliśmy troszkę ciszy jeśli chodzi o PlanetSide 2 ale zmieni się to już jutro rano, bo na serwery Live trafi bardzo duża aktualizacja.

Zgodnie z zapowiedzią Higbiego w dniu jutrzejszym na serwery Live trafią Implanty oraz zmiany w klasie Medyk Bojowy. Oczywiście póki nie zobaczymy oficjalnych notek to nie możemy być pewni wprowadzenia tych nowości na 100%. Miejmy jednaj nadzieję, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem…

No i jak tam Wasze nastawienie jeśli chodzi o te dwie nowe rzeczy?

Podobają się Wam nowe karabiny Medyków oraz ich nowa zdolność? Co myślicie o Implantach i buffach jakie będą oferować?

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
WabciuPL

Ja uważam, że nowa zdolność medyka powinna trafić do inżyniera. Naprawianie pancerza to ich działka. Implanty będą fajną rzeczą. Natomiast nowych karabinów nie używałem, ale z tego co widziałem wywnioskowałem, że:
-NC ma superbroń na long-mid, taki Gauss Saw na medyka (niestety podobna do Reaper DMR)
-TR ma superbroń, uniwersalna, czuć w niej frakcyjne traity (niestety pełni funkcję T1 Cycler)
-VS ma takie nie wiadomo co, burst fire na bliskie odległości? Jakaś pokręcona wersja SABRa?

[PL13]Bocian

Szczerze to takie meh…

Simion

Zawsze jak aktywowałem dziennego lub trzydniowego boosta była aktualizacja z craschem serwera na około 24 godziny. Teraz aktywowałem heroic boosta…

… obstawiam wybuch serwera 😛 . Do zobaczenia w PS2 za tydzień lub dwa. Powinni do tego czasu wszystko naprawić po wykrzaczeniu się aktualizacji 😛 .

[PCPL] sH4maN

Gowno nie update . PS2 umiera!! daja nam gowniane upy.. 1 zdolnosc medyka czy infiltratora.. smieszne!!!, misje gdzie nie ma żadnego celu . Chce grac zeby moja gra jako gracza miala sens gdzie moj squad wyszkolonych ludzi moze cos zrobic przeciwko wiekszej ilosci ludzi a nie bezmyslny zerg ZERG ZERG . SoE wali w chuja! Nowa bron = PLAC , nowe camo = PLAC nic wiecej ….