Jeszcze tylko kilka dni zostało do III edycji Polskiego Eventu Międzyserwerowego i z tego co widać outfit Sentinels of Conglomerate został postawiony w pełen stan gotowości.

Zgodnie z zapowiedzią DredPL uczestnicy tego wydarzenia będą musieli znaleźć drogę do tajemniczej placówki zagubionej w przestrzeni…

Organizatorzy przewidują mnóstwo atrakcyjnych nagród dla osób biorących udział w tym wydarzeniu:

  • Krono dla osoby, która posiada konto SOE (30 dni premium membership we wszystkich grach SOE +500SC – warunek: odbiór w EQ2)
  • kody na 300 pkt Cert (dla kont SOE i P7S1)

Zapraszamy!!

7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ketjow

Nie ma tego budynku w tym miejscu 🙁
Sprawdzone na Cobalcie jako NC i na Woodmanie jako TR

Agumi

DreD i jego niewinne żarciki ^^ Spokojnie, nic takiego nie ma w planach ;P

PirateMistress

Szczerze to słabo to widzę bo to jest bug jak ten http://i.imgur.com/zS9qpHU.jpg (shot byOuttaControl) tylko ze ja go widziałem i moglem po tym chodzić a inni widzieli mnie chodzącego w powietrzu (żadnych budynków) wiec jak chcą to zrobić skoro dla jednej osoby jest to widoczne a dla innych nie.

DreDpl

łoł łoł łoł … spokojnie z tymi newsami … bo widzę że z mojego małego niewinnego trollingu zrobił się mega problem 😉 😀 Filmik który wrzuciłem miał przypomnieć o evencie (i zdaje się że i tak to zrobił). Spokojnie na evencie będą zabawy innego rodzaju.

Ketjow

Czyli nie trzeba będzie tego szukać, więc możesz już powiedzieć czy żeby się tam dostać to trzeba coś poczarować czy to przypadek i bug jakich wiele 😛