Już dwa dni upłynęły od wprowadzenia czwartego kontynentu do PlanetSide 2 – bagnistego Hossina. Czas abyście podzielili się z czytelnikami bloga swoimi przygodami.

Panie i Panowie, oto szósty konkurs dla KAŻDEGO czytelnika bloga!

Konkurs ten związany jest z nowym kontynentem – Hossin.

Znacie opowieści słynnego korespondenta wojennego z PlanetSide 2?

Waszym zadaniem jest zrelacjonowanie czytelnikom bloga i forum waszej walki lub przygody na Hossin, która miała miejsce w Waszym ulubionym regionie.

Waszym zadaniem jest zrelacjonowanie czytelnikom bloga i forum waszej walki lub przygody na Hossin, która miała miejsce w Waszym ulubionym regionie.

Możecie to zrobić w formie pisanej, komiksu lub filmu – to zależy od Was 😀

Macie czas do 8 lipca 2014!!

Do wygrania jest Bluza TR/ VS lub pudełko gry PlanetSide 2 z 1000SC lub Krono (30 dni abonament + 500SC). Zgłaszając się do konkursu, to Wy podajecie co chcecie dostać jeśli wygracie 🙂

Więcej informacji oraz zasady konkursowe znajdziecie tutaj.

Powodzenia!

 

25 KOMENTARZE

 1. kinia latwizna jest zrobienie komus filmiku jak w tym siedzi lub napisanie lore czy tez opowiadania jak ma smykalke do pisania imo konkurs dyskryminuje polowe graczy

 2. latwizna bd zrobienie to komus kto np robi filmiki a ile osob nagrywa na forum ? 4/5 ? a ile jest ludzi ?

  • Powiem tak – jest mi przykro Shaman, że tak myślisz.
   Mam wyjście albo robić konkursy albo zaprzestać i powaznie się nad tym zastanowię w przyszłości – zawsze się znajdzie ktoś co mu bedzie nieodpowiadać, cokolwiek nie zrobię.
   Jeśli jeszcze ktoś uważa, że go forma tego konkursu dyskryminuje to napiszcie proszę – może po prostu go anuluję i pomyślę nad jakąś inna formą/ zadaniem.

   • Konkurs nie może dyskryminować. To konkurs przecież. Tylko w ocenie można dyskryminować.. Nie przejmuj się Kinya.

  • Shaman, każda forma oprócz losowania będzie kogoś dyskryminować. Zebranie największej ilości killi na konkretnej broni? Dyskryminuje tych którzy mają mało czasu i zdolności.
   Zredagowanie piosenki? Biedni graficy 😀
   Prace społeczne? Biedni inwalidzi 😀
   może by tak wyliczać długo.
   Sprawiedliwy konkurs to nie taki co daje równe szanse ale taki co daje równe ocenianie. 😀

   • Słowa Rachityna, są niczym złota prawda.

    A ty Szaman, zamiast dać się dyskryminować tej okropnej, grającej babie (która ośmiela się rozdawać odzież i wirtualną gotówkę) opowiadanie napisz. Lub komiks. Lub film nakręć.

 3. Słuchajcie… tu nie chodzi już o dyskryminację itp. ale skoro ktoś kto wygra bluzę, będzie chciał ją komuś odsprzedać i to zrobi, to już chyba jego sprawa i pisanie „Jeśli się dowiem, że zwyciezca sprzedał bluze to juz nigdy wiecej nic z tego bloga nie dostanie ;)” jest troszkę dziwne 😉 Jego nagroda, on się namęczył więc i w sumie jego decyzja co z tą bluzą zrobi ^^

  • Agumi – chcę nagrodzić osoby, którym zależy aby otrzymać te przedmioty bądź to ze wględu na sentyment do gry, bo są kolekcjonerami przedmiotów z gry, czy też bo chcą dostać ten przedmiot lub SC dla swojej postaci. Czy to jest takie dziwne?
   Przykro mi ale ja nie pochwalam udziału w konkursie w celach zarobkowych. Może jestem dziwna w tym względzie ale się wkurzę i zawiodę jeśli osoba, która wygra coś na tym blogu sprzeda wygraną bo będzie chciała zarobić kasę…
   To jest oczywiście moja opinia i wszyscy dobrze wiedzą, że nie jestem w stanie tego wyegzekwować… Liczę na uczciwość osób starujących w konkursie.

   • Ja to rozumiem, ale skoro taki pan A się namęczył i zrobił powiedzmy filmik, wygra bluzę – ale wie, że pan B nie ma ani możliwości do nagrywania, ani talentu do pisania, to takiemu delikwentowi za przysłowiowe ciastko bluzę da, bo właściwie czemu nie skoro zależy mu bardziej, jest kolekcjonerem i bardzo chciałby ją mieć, ale nie miał jak ją zdobyć. To nie jest kwestia uczciwości, ale wspólnoty – w jakimś sensie pomagania. Jeśli dostanie za to kasę, no to cóż… może i lepiej skoro u niego ten przedmiot miałby leżeć i być nieużywany, a ktoś inny ma z tego radochę 😉 No coś za coś ^^

    • Ale ja jestem jak najbardziej za pomaganiem. Nie mam absolutnie nic przeciwko temu – nawet sama o tym myślałam. Mi chodzi tylko i wyłącznie o czyste intencje zarobkowe, czyli wzięci udziału w konkursie tylko po to by sprzedać komuś nagrodę.
     Załóżmy ze X wygra bluzę i wie, że Y zabiłby gdyby mogł ja mieć, to czemu miałby mu nie dać jeśli go lubi? Osobiście mam to w nosie, kto ja będzie nosić na koniec, tak długo, jak nie jest to „opłacana” pomoc 😀

 4. Żeby sprzedać nagrodę trzeba być bez szacunku dla sponsora. Chcecie? Sprzedawajcie, ale w moich oczach, choćby nie wiem co byśccie reprezentowali sobą do tej pory, jest to tzw. „liść” . Ja swoją nagrodę sprzed 10lat nadal mam, a był to kawałek kartki z imieniem i nazwiskiem. Zastanówcie się

 5. ja osobiscie nie widze problemu przykada kini z panem X i Y. Pan X wygral bluze” L” a nosi M sprzedaje bluze panu Y a za kase kupuje sobie 4000k sc w ps2 ? i 1 i 2 zadowolony wiec w czym problem ?

 6. Ktoś funduje, ty wygrywasz – możesz robić z nagrodą to co chcesz.
  To tak jakbyś wygrał w totolotka i nie mógł wydawać tych pieniędzy…
  Spokojnie, nikt niczego nie chce teraz sprzedać. Z drugiej strony jak ktoś wygra i za rok bluza będzie na niego za mała to ma ją zostawić w szafie żeby leżała? Znaczy, oczywiście, może ją jeszcze oddać, ale z drugiej strony dlaczego skoro on się męczył i poświęcił swój czas żeby ją zdobyć?
  O jejku… brak szacunku dla sponsora? o.O Że niby jak i dlaczego? o.O

 7. Brak szacunku dla sponsora, sprzedawanie bluz itd. Spokojnie jeszcze nikt nie wygrał tej bluzy a już jest mowa o sprzedaży, braku szacunku i innych rzeczach. Nie po to Kinya ten konkurs organizuje żeby sie kłócić, tylko po to żeby pojednać wszystkich aby mieli równe szanse obojętnie czy grają vanu czy nc. Równie dobrze mogła oddać je po znajomości. Zamiast prowadzić dyskusje na tematy moralnego zachowania w przypadku wygranej powinniście cieszyć sie że macie możliwość wygrania takiej nagrody 🙂

 8. A tak nie nawiązując do konkursu, czy wam też pokazuje złą godzine napisania komentarzy w sensie o godzine wcześniej niż jest w rzeczywistości?

Comments are closed.