Spora ilość fanów najnowszej produkcji SOE – H1Z1, z niecierpliwością oczekuje na informacje dotyczące wczesnego dostępu, który ma być dostępny poprzez platformę Steam.

Z pewnością właśnie niecierpliwość oraz zanikający entuzjazm ta grą spowodował, że Smedley postanowił wytłumaczyć fanom dlaczego wczesny dostęp został opóźniony przez ekipę H1Z1:

Witajcie zarażeni!

Dzisiaj byłem w stanie pograć w H1Z1 poprzez Steam. To nasz pierwszy krok w kierunku uruchomianie wczesnego dostępu do tej gry. Nie mamy jeszcze daty, chociaż jest ona coraz bliższa.

Dlaczego nie podajemy daty? Bo zamiast maszerować w kierunku daty, kierujemy się naszą wewnętrzna listą funkcji, które powinny być w grze, a poprzeczkę zawiesiliśmy wysoko. Rzeczy takie jak wytwarzanie łuku, strzelanie z łuku w oko jelenia (tak, mamy to w grze), leżenie na brzuchu… i inne rzeczy, które czuliśmy, że musimy dodać po tym już jak ogłosiliśmy wczesny dostęp w przeciągu 4 -6 tygodni. Byliśmy dumni z ówczesnej wersji gry, ale w bardzo chcieliśmy dodać więcej funkcji.

Nie chcemy unikać odpowiedzi o terminie. Zdaliśmy sobie jednak sprawę po pierwotnym ogłoszeniu daty, że będzie lepiej jeśli poczekamy z ogłoszeniem daty do momentu kiedy wszystkie funkcje z listy zostaną wprowadzone. Więc oczekujcie się, że już niedługo dowiecie się o dacie wczesnego dostępu.

W międzyczasie będziemy Was informować o postępie za pomocą twitch.tv. Dziękujemy za cierpliwość i mam nadzieję, że zdacie sobie sprawę iż nasze cele są takie same jak i wasze – stworzyć dającą dużo zabawy grę. Chcemy tylko upewnić się, że jest ona w pełni funkcjonalna zanim uruchomimy wczesny dostęp.

Jestem wielkim fanem tego programu, ale nie chcemy umieścić tam coś co czulibyśmy, że jest poniżej norm jakie sobie założyliśmy.

Dzięki, Smed

 

Poprzedni artykułAktualizacja w Landmark – Player Studio, zmiany w zasobach
Następny artykułCommand Center, odc. 26
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wompierz

Raczej dającą dużo zabawy. Zabawny to może być Saints Row.

Zbrojny

Nie podaje daty, ale sie tlumaczy, i tlumaczy dlaczego tez nie poda DATY teraz. Czyli kupili sobie mase czasu, bo teraz jest wymowka dlaczego daty nie ma a pewnie kiedy ja poda to sie okaze ze za 3 miesiace od czasu podania. Po takim tlumaczeniu to powinni poprostu po jakims czasie powiedziec, mamy alphe gry, jutro do sciagniecia, ale tak nie bedzie…

Rachitynowy

Zgadzam sie. Stracili mnostwo hypeu w ten sposob

SGTAce

Jak do końca tego miesiąca nie wyjdzie to tracą moje zainteresowanie.

Helenth

Ja się zaczynam zastanawiać czy kiedykolwiek wydadzą tę grę 😛 Chociaż SOE to w miarę porządne studio…