W dniu dzisiejszym wszystkie serwery PlanetSide 2 nie zostaną wyłączone jak w każdą środę, gdyż developerzy zdecydowali się opóźnić planowaną na dziś aktualizację aby naprawić pewne błędy.

Zbliżająca się aktualizacja przyniesie:

O dyrektywach pisałam bardzo dużo na blogu. Polecam zajrzeć na forum gdzie znajdziecie opis oraz filmy wszystkich rzeczy, jakie możecie dostać za zdobyte dyrektywy.

Opóźnienie tak ważnej aktualizacji z pewnością może zdenerwować parę osób, ale według mnie lepiej jest aby te olbrzymie zmiany zostały gruntownie przetestowane zanim trafią one na serwery Live.  Na obecną chwilę, nie wiadomo kiedy aktualizacja ta trafi na serwery Live, ale zgaduję, że prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu.

 

Poprzedni artykułKontrowersje wokół przeceny pakietów Landmarka
Następny artykułPremiera FireFall!
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
WolandPL

Daj-cie-mi-re-set-cer-tów-z-taj-me-rów! 😀 Tylko na to czekam… Swoją drogą, czy SOE ma jakiś fetysz na punkcie liczby 750? Obecnie każdy rodzaj surki maksymalnie można zbierać do 750, po wprowadzeniu nanitów również maks 750… Czemu nie okrągłe 1000? Albo standardowe 500? xd

PanMłody

To Amerykańskie miary, tego nie ogarniesz 😛

Polegeist

W czwartek albo nigdy. Soe nie wyłączy serwerów w weekend gdy najwięcej ludzi gra

Simion

Po wczorajszym update na testowym wszystko ładnie śmigało. Obstawiam że dzisiaj popołudniu wprowadzą dyrektywy (ewentualnie jutro, ale nie dotrzymają wtedy terminu, a deadline to rzecz święta). Troszeczkę pozmieniali szybkie odradzanie po drodze.

balrogos

Moge sie zalozyc ze Helmu z testowego nie dostane mimo iz dlugo jna nim gralem.