Ekipa PlanetSide 2 postanowiła rozszerzyć ilość programów streamowanych i poświęconych tej grze. Dlatego też oprócz oficjalnych programów SOE, do współpracy zaproszono znanych i popularnych streamrów.Zgodnie ze słowami Higbiego, każdy gracz znajdzie coś dla siebie w nowym harmonogramie, bez względu na to czy jest nowym graczem, czy też zaawansowanym.

Poniżej przedstawiam wstępny harmonogram, który niestety nie został dopasowany dla europejczyków…

Poniedziałek

 • 5-6pm PST (02:00-03:00 w nocy) – Inside the Player Studio – Tramell Isaac tłumaczy na zasady tworzenia przedmiotów, które można sprzedawać poprzez Player Studio
 • 6:30 – 7:30 PST (03:30-04:30 nad ranem we wtorek) – xItZMuRdAx prezentuje „Learn2MuRdA” – jeden z lepszych graczy PlanetSide 2 objaśnia tajniki ekwipunku, zaangażowania oraz wyboru taktyki w celu zmaksymalizowania wpływu na walkę.

Wtorek

 • 3-5pm PST (00:00-02:00 w nocy) – Work in Progress – dołącz do ekipy PlanetSide2, którzy pokazują jak pracują z dnia na dzień koncentrując się przede wszystkim na projektowaniu baz i wyglądu kontynentów.
 • 6-7pm PST (03:00 – 04:00 nad ranem w środę) – Kudochop prezentuje „Sztuka solowania„, czyli jak przetrwać na Auraxis.

Środa

 • 3-4pm PST (00:00-01:00 w nocy) – Wrel prezentuje „Battle Rank: GO!”, czyli levelowanie postaci od poziomu 1 do 100.
 • 4-6pm PST (01:00-03:00 w nocy) – Matt Higby, dyrektor kreatywny PlanetSide 2, presentuje „Higby Pls.” – prezentacja przeciętnych umiejętności z dużą dawka filozofii oraz zapowiedziami i dyskusją o nadchodzących zmianach w grze. Również szansa na wygranie kodów do PlanetSide 2.
 • 6-7pm PST (03:00 – 04:00 nad ranem w czwartek) – [TRG] Sardus – lider jednego z najbardziej znanych outfitów na Connery pokazuje pracę zespołową oraz indywidualne umiejętności w różnych sytuacjach.

Czwartek

 • 2:30 – 3:30 pm PST (23:30-00:30) – kidRiot prezentuje „Atak na Auraxis” w którym zobaczyć będzie można grę zespołową outfitu, grę profesjonalną i gdzie każdy będzie mógł się czegoś nauczyć.
 • 4-5 pm PST (01:00-02:00 w nocy) – Command Center – 2-gi czwartek każdego miesiąca – program prowadzony przez Matta Higbiego oraz Tramella Isaaca.
 • 6-7 pm PST (03:00 – 04:00 nad ranem w piątek) – ZoranTheBear presentuje „Fireteam Awesome” – granie w grupie.

Piątek

 • 6-7 pm PST (03:00 – 04:00 nad ranem w sobotę) – Friday Night Ops – prezentacja outfitów w PlanetSide 2.

Nie jestem zadowolona z harmonogramu zaprezentowanego przez Higbiego na Reddit. Według mnie SOE powinno zmienić ten harmonogram na tyle, aby również gracze europejscy mieli szansę na dyskusję z developerami, czy też wygranie kodów do tej gry. Jak to zwykle bywa na Reddit – mój komentarz nie przypadł fanom tej gry do gustu…

Poprzedni artykułSOE zastrzega dwie nowe nazwy
Następny artykułTo już ostatnia szansa!
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
SGTAce

Pomijając harmonogram to nie podoba mi się że tego jest aż tyle. Uważam że twórcy nie powinni się takangazować bo powstaje kolejny firefall – część ludzi z Pure wie o czym piszę. Kasy w chuj wpompowane w gre, a leci głównie na kanały z Red5 studios. Dupa, dupa, dupa. Gra nie zostanie wydana ma potencjał, bo ludzie którzy powinni zajmować się grą tworzą imprezy, filmiki zabawne, gadżety i prowadzą talk showy zamiast zainwestować w pracowników i wydać grę wreszcie.

SOE chyba ma za dużo kasy ostatnio.

RachitynowyJoe

to ich strata. Niska populacjach na serwerach europejskich będzie ich odpowiedzią. Jeśli też myślą, że gracze będą ich bronić to są w błędzie. Co jak co ale coś czuje, że Europa to nadal połowa ich przychodów. Don’t fuck with us 😀

Simion

Amerykanie zawsze uważali się za pępek świata i tego nie zmienisz. Szkoda tylko że ludzie od marketingu w SOE są tak krótkowzroczni. Powinni sobie zdawać sprawę jakie będą tego konsekwencje.

balrogos

Sama wazelina od imordy i wrela 😀

Skaramanga

A co sie stało z tymi super fajnymi programami z europejskiej ekipy?
A na spadającą populacje na serverach rada: dajcie stary balans, i zróbcie jaką kolwiek optymalizacje