Wszystkie serwery zostaną wyłączone o godzinie 15-tej czasu polskiego aby naprawić pewne problemy techniczne. Przerwa ta ma potrwać kilka minut.

Po wczorajszej aktualizacji okazało się, że osoby, które zmieniły DNS były w stanie zalogować się do gry bez ściągnięcia nowych plików, dlatego też gracze, którzy zmienili swoje ustawienia DNS w czasie ostatnich kłopotów SOE – nie będą mogli zalogować się do gry do momentu ich zresetowania i aktualizacji gry.

Ale żebyście mieli o czym dyskutować, to David Carey zaprezentował nowe banery frakcyjne jakie już niedługo trafia do PlanetSide 2:

2014_07_18_PLANETSIDE2_banner1 2014_07_18_PLANETSIDE2_banner2

Poprzedni artykułLevel 6 w DCUO zdobyty i… Zonk!
Następny artykułEuropejski MergerSmash w PlanetSide 2!
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
PLH

Wersja sześciokątna mi się nie podoba, wolałbym jakąś wersję kwadratową (no ale w NC wszystko jest kwadratowo-prostokątne :D)

PS. Pierwszy! 😀

Rajen

Te na wieży nie podobają mi się :< To już lepiej mogliby tam dać reklamę np. coca-coli ;d

Polegeist

A mnie wkurzyło to, że gdy jest fajna gra i weekend podwojnego expa to oni wyłączają gre…

Agumi

„Kilka minut”… 40 minut po wyłączeniu serwerów… dalej nic ;P

PLH

A ten patent, żeby się wyświetlały reklamy w grze (na przykład Coca-Coli dla TR czy Intela dla NC) to byłoby zarobkowe dla devów 😀

DreDpl

Ppffff na Woodmanie testują jakieś ustawienia z lockowaniem kontynentu … i od tak za darmo (po wygranym alercie na Esamirze przez Vanu) przyznali Vanuchom w gratisie Amerisha. „Psypadek” bo jest 2x XP i przecież VS jest dyskryminowane – w szczególności na Woodmanie 😉 😀 Pozdro SOE.