W najnowszym odcinku „Poznajcie developerów H1Z1” mamy szansę usłyszeć odpowiedzi  udzielonych przez grafika Carsona Steila na kilka pytań zadanych przez fanów na Reddit.

Na obecna chwilę praca Carsona skupia się głównie na rzeczach, które będą mogli gracze sami wytworzyć w H1Z1 takich jak drewniane fundamenty, przedmioty służące do zbierania wody z deszczu. Do gry wprowadzone już zostały szopy/baraki, które gracze będą w stanie sami stworzyć.

Ulubioną rzeczą, która na ten moment stworzył Carson dla H1Z1, z pewnością są paleniska oraz baraki, które będą mogli stworzyć gracze.

W planach Carson ma pracę nad wielkimi kontenerami. W grze obecnie są widoczne niebieskie metalowe kontenery w których kiedyś przewożone były różne rzeczy, a teraz jego zadaniem będzie stworzenie z tych kontenerów miejsca do schronienia dla graczy, które będą mogli sami wytworzyć.

Jak widać plany ekipy H1Z1 są wielkie, ale ja osobiście jestem najbardziej podekscytowana zapowiadanymi zmianami pogodowymi.

Jak zawsze zapraszam do odwiedzenia naszego forum, bo może się okazać, że jest tam kilka ciekawych informacji, które nie były zamieszczone na blogu (np. film pokazujący śnieg w H1Z1) 😀

 

Poprzedni artykułKreowanie świata H1Z1 z Adamem Cleggiem
Następny artykułWakacyjne plany ekipy EverQuest 2
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
RachitynowyJoe

ta seria średnio mi isę podoba. Jakoś nie zachęca mnie bardziej do gry. Nie wiem czy przypadkiem nie mają za dużo rozpraszaczy w tym studio powoli. W pracy trzeba się skupić