W EverQuest 2 gracze maja do wyboru olbrzymia ilość różnego rodzaju mountów: darmowe i za SC, biegające, skaczące, szybujące oraz latające w wielu wersjach.

Przy tej ilości dostępnych mountów, wydawać by się mogło, że gracze niczego więcej nie powinni chcieć. Zawsze jednak znajdzie się jakaś dzielna dusza, która da artystom pomysł na kolejnego mounta. Za każdym razem artyści EQ2 reagują z przerażeniem a propozycje, ale rezultaty ich prac są wręcz oszałamiające.

Ponad dwa lata temu rozpoczęła się kampania graczy na temat mounta nawiązującego do słynnej MeatBeast z EQ2 – jedynej takiej i bardzo rzadkiej bestii, która pojawiała się od czasu do czasu w Maj’Dul. Kampania graczy się powiodła i wielu osób może się pochwalić tym przezabawnym mountem. A do tego artyści nagrali przezabawną reklamę…

httpv://www.youtube.com/watch?v=QL9f6mDBICA

Wydawało by się, że gracze powinni być zadowoleni gdyż w końcu otrzymali to, o co prosili przez długie lata. No cóż… jeśli Meatbeast są takimi mitycznymi stworzeniami to dlaczego nie latają…? Nie było szans, artyści EQ2 musieli się ugiąć i stworzyli prawdziwą bestię – Bovoch.

httpv://www.youtube.com/watch?v=tx9xMJZ4n8I

Po wprowadzeniu tego przezabawnie potwornego mounta do gry, można by było pomyśleć iż nastały w końcu dla artystów EQ2, Thomasa Tobeya oraz Chrisa Atkinsa spokojne czasy. Niestety nie była to prawda, gdyż równocześnie z kampanią na rzecz latających MeatBeast toczyła się inna – na rzecz króliczych mountów.

Pomysł mountów-królików został przedstawiony przez gracza o pseudonimie Katanallama wraz z bardzo dobrym uzasadnieniem dlaczego mount ten powinien pojawić się w EverQuest 2. No cóż… Ewidentnie ekipa EverQuest 2 ma słabość do pomysłów graczy, więc elegli presji i od niedawna możemy kicać po Norrath.

httpv://www.youtube.com/watch?v=jMmuKhWtPac

Myślicie, że to już koniec pomysłów graczy? Jesteście w błędzie…

W tej chwili na oficjalnym forum EverQuest 2 trwa kampania dotycząca kaczych mountów  w różnych wersjach: kaczka bitewna, kaczka trojańska, kaczka przerażająca, itd… Okazuje się, że kaczki są bardzo popularne w EQ2 głównie za sprawą Sierżana Quackersa, który spaceruje po Qeynos i także wspiera kampanię na rzecz kaczych mountów! Kacza kampania doczekała się nawet strony na Facebook, więc jeśli chcecie zobaczyć nie tylko kacze mounty w EQ2, ale także kaczki na biurkach artysów z EQ2 w ich kolejnym filmie, to nie macie wyboru – musicie polubić ta stronę 😀

eq2_duck_mount2

Poprzedni artykułAktualizacja w PlanetSide 2 – przełożona!!
Następny artykułProblemy w Landmarku
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Tusia/Chivasa

Jak SOE wprowadzi mounta kaczkę to Errrorr chyba z radości stworzy kolejne 20+ Altów 🙂