Nie minęło kilka dni od ostatniej ofensywy, a ekipa FireFall szykuje się już do kolejnego ataku na graczy tej gry pod postaciami mocarnych Chosenów.

Tym razem zapowiada się, iż walka będzie jeszcze bardziej zacięta niż ostatnio!

Podobnie, jak i ostatnim razem, ofensywa Chosenów rozpocznie się w najbliższą niedzielę o godzinie 20-tej czasu polskiego. Za wzięcie udziału w tym wydarzeniu (przez co najmniej 60 minut) dostaniecie te same nagrody co ostatnim razem:  farba na Battleframe, znaczek i tytuł – jeśli jeszcze ich nie zdobyliście, oraz kolejne 7 dni opłaconej subskrypcji VIP.

Dodatkowo gracze będą zdobywać nagrody za odparcie ataku Chosenów w trakcie trwania tego eventu:

  • Stalker – odeprzyjcie 5 ofensyw Chosenów, a w nagrodę dostaniecie 100 Kredytów.
  • Hunter – odeprzyjcie 10 ofensyw Chosenów, a w nagrodę dostaniecie 200 Kredytów i 1 Silver Vending Token.
  • Destroyer – odeprzyjcie 15 ofensyw Chosenów, a w nagrodę dostaniecie 300 Kredytów i 1 Silver Vending Token.
  • Conqueror – odeprzyjcie 30 ofensyw Chosenów, a w nagrodę dostaniecie 400 Kredytów i 1 Gold Vending Token.

Dodatkowo, jeśli zaliczycie trzy asysty przy zabiciu Chosena z ekipy Red5 Studio to otrzymacie unikalnego peta – mini Chosena 😀

firefall_pet_chosenNo więc… Kto pisze się na kolejną rozróbę w FireFall?

 

Poprzedni artykułGrandmastery w EverQuest 2
Następny artykułPoznajcie ekipę H1Z1 – Bill Yeatts
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zhar

Czemu oni to w niedziele robia, a nie w soboty ? 😉 Mooooże zagram.

Simion

Jak najbardziej się piszę 😀 . tylko ciężko będzie posmyrać aż trzech devów :/ . Ale kto nie próbuje ten nie ma 😉 .

A czemu nie wspomniałaś o tym mailu posłanym na cały świat z Twoim screenem i wyszczególnionym imieniem autora 😉 ?

balrogos

Wpadne z nowa OP namierzana rakietnica 😛

Simion

Ależ oczywiście że trzeba 😀 ! Zwłaszcza że jest czym 🙂 .

Simion

Dobra a teraz konkrety. Robimy jakąś „ustawkę”? Raźniej grać w grupie i łatwiej będzie dorwać deva.

Simion

W sumie już po evencie i muszę przyznać, że było o wiele gorzej niż tydzień temu. Ludzie skupili się na polowaniu na devów, a ataki były mniej intensywne. Co do samego polowania to nie zaliczało ludziom asyst. W sumie dev pojawił się 5 razy (ostatni raz nieoficjalnie po evencie), byłem przy 4 killach, zadałem nie mało damage a dostałem tylko 2 asysty :/ (pewnie jakiś bug). Co ciekawsze ludzie im to wypomnieli lecz oni nabrali wodę w usta. Naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Już nasłuchałem się historii o tym co wyprawiali w przeszłości devsi tej gry i chyba nic się nie zmieniło. Pewnie pogram jeszcze trochę i porzucę tą grę bo znowu robi się niezaciekawie.

drake84pl

No co ty, jak dla mnie było lepiej niż ostatnio (szczególnie jeżeli chodzi o FPSy w moim przypadku które był spowodowane bugiem z dużą listą przyjaciół). Ataki był częste a i Devów też więcej razy widziałem niż ostatnio. A co do „nabrania wody w usta” jak najbardziej NIE gdyż już w trakcie ofensywy zakomunikowali że pod koniec powiedzą co i jak z tymi asystami i wyszło na to że WSZYSCY którzy się dzisiaj zalogowali podczas ofensywy dostaną 3 dodatkowe Silver Tokeny a jeżeli jeszcze grali przez godzinę to dostana tego Mini Chosen Peta. Nagrody te zostaną wręczone w Piątek/Sobotę za tydzień.

Simion

Jesteś pewien? Devsi ogłosili wielki koniec około 23 i podziękowali za udział. Nic nie pisali o tym. Chwile po tym jeden z czerwonych który na naszej instancji schował się za „czarną kurtyną” wrócił do walki. Potem potańczyliśmy na jego truchle, pojawił się ponownie z nami potańczyć (co skończyło się jego śmiercią) i tyle. Jeszcze przez pół godziny ludzie się pytali co z tym eventem i tylko inni gracze odpisywali, że już koniec i żadnego deva się nie dorwie. Ja siedziałem do ~0:15. Nie było już ludzi i samotnie walczyłem na jedynej na mapie chosenowej wieży, więc się zmyłem.

Widocznie na każdej instancji inaczej było i trafiliśmy na niewłaściwych ludzi :/ .