W końcu miałam czas obejrzeć kolejny odcinek Landmark Live, który został wyemitowany w zeszłą środę. Poniżej znajdziecie krótkie podsumowanie.

Zeszłotygodniowa aktualizacja wprowadziła kilka nowych rzeczy do gry oraz naprawiła wiele błędów.

Jedną z rzeczy, która została wprowadzona w zeszłym tygodniu to limit na ilość graczy w gildii ustawiony na 250 osób. Zgodnie ze słowami SmokeJumpera ekipa Landmarka i EQNext zawsze miała w planach wprowadzenie limitu na ilość graczy, tak aby nie było możliwości tworzenia olbrzymich gildii i ludzie mogli się lepiej poznać. Wprowadzony limit jest po to aby gildie mogły nawiązywać sojusze (alianse) między sobą, które wprowadzone zostaną do gry w przyszłości.

Oto co jeszcze na nas czeka w niedalekiej przyszłości:

  • Koniec września/ początek października to pierwsza wielka optymalizacja gry. W tym terminie na serwery Beta trafi wsparcie dla wielu wątków (24.09-1.10) oraz pierwsze prace związane z okluzją.
  • Gracze będą mieć dostęp do większej ilości szablonów – W tej chwili gracze mogą przechowywać do 3 mln wokseli do których nie zaliczają się rzeczy zakupione z Player Studio. W planach developerów jest między innymi to, że osoba, która wygra jakiś konkurs organizowany przez Landmark będzie mogła zachować szablon „za darmo”, co oznacza, że te woksele nie będą się liczyć do limitu.
  • Jeśli chodzi o PvP to już niedługo gracze będą mogli kolejkować się na mecze PvP z obojętnie jakiej wyspy i świata, a nie tak jak dotychczas tylko będąc w pobliżu działki.
  • Kolejny mecz jaki zostanie dodany to „Przechwyć flagę”.
  • Wsparcie SLI – w przeciągu kilku następnych tygodni.
  • Prawdopodobnie na poczatku października na serwery Beta trafi zmiana dotycząca strojów, a konkretnie podziału na różne sloty. Stroje do wyglądu nadal będą zajmować jeden slot tak jak dotychczas, natomiast wprowadzone zostaną elementy odzienia ze statystykami.

Pamiętajcie, że już w ten czwartek o godzinie 21.00 spotykamy się „Przy Łopacie”, czyli spotkanie integracyjne organizowane przez polską gildię Cech Rzemiosł Różnych. Każdy uczestnik dostanie ode mnie unikalny prezent…

Jeśli chcielibyście spróbować Landmark, to dajcie mi znać gdyż mam do rozdania mnóstwo kodów na 7-mio dniowy dostęp do Bety 😀

 

Poprzedni artykułExtra Credits – Gry F2P są obecnie zepsute
Następny artykułPowrót do New Eden