Musze powiedzieć uczciwie, iż już zapomniałam jak FireFall przepięknie wygląda, nawet na moim stary kompie. I jak to zwykle bywa, co chwilkę pstrykałam screenshoty aby uwiecznić co niektóre widoki.

20140913_firefall_4

Niestety, po tak długiej nieobecności muszę nauczyć się wszystkie od podstaw. Pierwsza lekcja: nie ma zdefiniowanego przycisku do otworzenia okna Armii, więc należy przypisać ten przycisk samemu.

Zaraz po zalogowaniu do gry przywitali mnie Cezary i Helenth, przypominając mi pokrótce co niektóre rzeczy o których zapomniałam, że istnieją w tej grze. Helenth była tak dobra, że przyjęła mnie nawet do Polskiej Grupy Bojowej 54 – nawet nie musiałam pisać aplikacji i dołączać zdjęć 🙂

Trzy godzinki gry spędziłam głównie na wypełnianiu łatwych misji ARES, które dostępne są teraz ze specjalnych tablic usytuowanych w bazach rozrzuconych po mapie. Oczywiście, jak to w FireFall bywa, nie da rady wypełnić jednej misji nie napotykając się po drodze na jakieś interaktywne wydarzenia w stylu rozbity thumper, czy tez motor i wiele innych. Tak naprawdę przez trzy godziny gry udało mi się zrobić tylko dwie misje Ares z tablicy, właśnie dlatego, że ciągle coś innego stawało mi na drodze.

20140913_firefall_3

Niestety, zważywszy na to jak wiele rzeczy się zmieniło od momentu kiedy grałam „na poważnie” po raz ostatni (zeszły rok) wiele muszę się nauczyć, nie wspominając o sprzęcie który muszę zdobyć zanim udam się w bardziej niebezpieczne rejony.

Wygląda na to, że nawet sam Coral Forest zmienił się od tego momentu gdy go zwiedzałam po raz ostatni, więc muszę poodkrywać co niektóre tereny od nowa 😀

20140913_firefall_2

 

 

Poprzedni artykułLandmark Live, odc. 27
Następny artykułHotfix w PlanetSide 2 (16.09)
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
balrogos

Nie rozumiem po co robic kolejane male klany? jest oficjalny polski WAR

Gorobe

Bo może czasem ludzie wolą należeć do małego klanu, a nie molocha. A może po prostu komuś bardziej podoba się ta, a nie inna nazwa.

Simion

Czemu znowu mnie męczysz…. Grałem w to prawie codziennie przed tym jak ram mi padł ;( . Jaki masz lvl i jaką klasą grasz?

Simion

Jak odzyskam ram to wybierzemy się na wiry 😉 .

Zhar

Aż ja pograłem. Niestety ni cholery nic poza strzelaniem nie rozumiem xD xD

balrogos

Zaraz tam moloch 😀

Zhar

Nie wiem na czym wszyscy którzy mają konto na trionie, glyphie czy tylko na Firefall ale właśnie dostałem maila z 7-dniowym „mountem” +\- coś takiego http://i.imgur.com/BI7DXdm.png