Mimo, iz pisałam o informacje o nowych obszarach dodanych do FireFall wraz z premierą, to jakoś wyleciało mi to z głowy.

Więc kiedy w okolicach Cerrado Plains odkryłam tajemniczą drogę, nowa zona była to dla mnie niespodzianką.

Sertao, bo tak się nazywa kolejny obszar przylegający do Coral Forest i z tego co zdążyłam zauważyć to jest to teren przeznaczony na około 30 poziomy battleframe.

20140928_firefall_serato_5

Moje pierwsze wrażenie było takie, iż jest to potwornie opustoszały teren na którym nie ma baz z wieżami SIN. No cóż, opinię o opustoszałym terenie podtrzymuję, ale dwie wieże SIN dałam radę znaleźć.

20140928_firefall_serato_6

Od momentu wejścia do tej zony do chwili dotarcia do Forward Operating Base nie natknęłam się na żadnych przeciwników… Czy to nie jest troszkę dziwne?

Będąc w okolicy nie mogłam się oprzeć pokusie, aby nie wdrapać się na szczyt Orbital Comm Tower. Powody były dwa: ciekawość oraz sądziłam iz na szczycie jest wieża SIN. No cóż, wieża SIN to może i kiedys była, ale widać iż Choseni jej nie oszczędzili… Będąc na szczycie tej wielgachnej wieży miałam okazję zaobserwować jak nadlatuje statek Chosenów i rozpoczyna się atak.

20140928_firefall_serato_4_atak

I rozpętało się piekło. Sertao z pewnością nie było już spokojnym miejscem, chciaż nadal nie wiem o co konkretnie chodzi w tej walce prócz tego by skopać tyłki Chosenom 🙂

20140928_firefall_serato_9

Jeśli chodzi o Chosenów, to wczorajszy event z devsami chyba nie do końca wypalił tak jak ten w zeszłym tygodniu. Nie wiem dokładnie co było nie tak, bo zalogowałam się po rajdzie w EQ2, ale wiem, że mimo iż event ten miał zakończyć się o 23-iej czasu polskiego to mi zaliczało minuty nawet po tym czasie. A do tego chwilę po tym jak się zalogowałam na kanale pojawił się taki oto komunikat:

20140927_firefall_system

Trzeba ekipie Red5 przyznać jedno – bardzo szybko zareagowali na problemy i postanowili nagrodzić wszystkich graczy, którzy byli obecni z czasie tego wydarzenia. Nagrody te rozdane zostaną graczom w tym tygodniu.

Aż jestem ciekawa, czy ja też dostanę nagrodę zważywszy na to iż zalogowałam się za kilka minut przed 23, a do zaliczyło mi 60 minut grania w czasie ofensywy?

 

 

Poprzedni artykułPoniedziałkowy Hotfix
Następny artykułPoniedziałkowe wieczory w Landmarku!
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Simion

THX za screen i info. Nie miałem czasu szukać całej informacji. Odzyskuje wiarę w czerwoną piątkę, ale i tak będę patrzył na tą grę z dystansem.

Co do zbugowanego rejonu to pewna osoba stawiała tam wiertło i źle to się skończyło. W prawdzie mobków nie było długi czas, ale wystarczyło że jeden się pojawił i niszczył je jednym uderzeniem. Więc trzeba ten rejon na razie traktować jako ciekawostka.

Sam atak trwał jeszcze trochę więc Powinnaś dostać peta 😉 .

drake84pl

No i widzisz 🙂 ten komunikat na screenie co Kinya wstawiła był „ogólnoświatowy” czyli ty na swoim serwerze powinieneś był go widzieć, tylko zapewne przeoczyłeś. Oprócz tego był jeszcze jeden w czasie trwania ofensywy który informował o tym żeby zostać do końca bo będzie informacja co do tych petów. Dodatkowo pomimo że wszyscy już wiedzieli że dostana pety za darmoche to słyszałem że na koniec ofensywy na niektórych shardach Devi dawali się ludziom zabijać po kilka razy stojąc nieruchomo w miejscu aby ludzie już dostali peta. Więc następnym razem nie wyciągaj pochopnych wniosków co do Devów zaraz po evencie dlatego że coś poszło nie tak tylko poszukaj czy nie było żadnych informacji lub ogłoszeń 😉

balrogos

Obszar gotowy od 4 lat i tyle tez go trzymali zeby wypuscic mimo ukonczonego terenu dawno temu a i tak brakuje eventow ktore byly kiedys.

insp

Masz jakieś dowody na to? Bo wydaje mi się że po prostu piszesz żeby pisać.

insp

To, że kiedyś jakiś fragment pokazali w trailerze nie świadczy o tym, że był to teren gotowy do przyjęcia graczy. W tamtych czasach, większość to była prowizorka.