Z racji tego, iż większość czasu który spędzam w grze pochłaniaja mi wyprawy handlowe, postanowiłam poeksperymentować troszkę z wyborem drzewek klasowych.

Do tej pory miałam Sorcery/ Auramancy/ Vitalism i chociaż wiem, że Vit/ Aur sa dwoma podstawowymi drzewkami dla lekarzy, to jednak zmieniłam Auramancy na Songcraft. Dzięki temu nowemu połączeniu moja klasa zwie się teraz Cyganka i z nowego drzewka zyskałam buffa przespieszającego bieganie 🙂

20141004_archeage_gypsy

Niestety, Stuk i Ansek zagonili mnie do robienia questów, tak abym mogła wbić w końcu ten poziom 19-ty i pójść z nimi do pierwszej instancji, która znajduje się w Mahadevi. Z racji tego, iż skończyłam questy w Arcanum Iris, udałam sie na podbój Tigerspine Mountains, co okazało się dość ciekawym przeżyciem.

Pamiętacie, jak pisałam iż questy w ArcheAge nie różnią się od tych z innych gier? Otóż myliłam się – przynajmniej jeśli chodzi o jeden quest… Po raz pierwszy od kiedy gram w gry MMO musiałam zbierać… kupy…

20141004_archeage_poo

No ale czegóż się nie robi gdy rodzina Turbogroszków cię pogania, a do tego był to jeden z questów, które musiałam zrobić aby dostać skrzydła do szybowania.

Nadal najwięcej frajdy sprawia mi obrządzanie naszej malutkiej działeczki, na której znajdują się gęsi, winogrona oraz różnego rodzaju roślinki, które mogę przerobić na Medicinal Powder – jeden z składników paczek handlowych z Falcorth Plains.

20141004_archeage_farma

A potem paczki i do Ynestere na statku handlowym, który jest chyba bezpieczniejszy od zwykłego klipera zważywszy na to iz paczki można włożyc w specjalne miejsca na nie przygotowane, więc w momencie potencjalnego ataku piratów gracze mogą spokojnie walczyć.

20141004_archeage_tradeship

 

 

Poprzedni artykułPamięć postaci w EverQuest 2
Następny artykułZadania od Oilspilla są coraz bardziej zaskakujące
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Corvus

Tak naprawdę, drzewko Vitality,niczym specjalnym się nie wyróżnia. Moim zdaniem leczenie za pomoca Songcraft jest znacznie wydajniejsze. Sam zastanawiam się nad pójściem w Tomb Wardena.

Pikiel

Kupa do kupy i jest gliderek 🙂 Jeszcze chwila i bedziesz sie kwalifikowac do Palacowych Kanalow, czyli pierwszej instancji grupowej.

Agoidd

A ja się zastanawiam czy nie przerobić mojego Primevala na Stone Archera. Teraz trochę zbyt łatwo mnie zabić 🙂

Corvus

Stone Archer to jedna z lepszych klas „DPS-ujacych” na PvP.
A co z aplikacją do SoS?

RachitynowyJoe

Ja chciałem DPSa zrobić i mam Occult/Sorcery ale wszędzie polecają shadowplay. Jakoś mi nie pasuje tak to drzewo(jakieś skakanie i sztylety). Już gonie 15 lvl i nadal nie wybrałem 3 dziedziny

Agoidd

Jutro się zgłoszę, Szarlej wyjeżdża więc mogę siedzieć na TSie od rana do nocy 🙂 i chyba jednak zostanę przy Primievalu tylko osiągnę 50 lvl i popracuję nad buildem i techniką:)