Oj, przyznaję się, że szaleję na koncie Stuka gdy go nie ma. Wciągnęły mnie wyprawy handlowe, czyli popularne „Trade runy” w ArcheAge, dzięki którym można zrobić trochę kasy.

Jest z pewnością wiele sposobów aby zarobić kasę w tej grze, ale dostarczanie specjalnych paczek handlowych jest chyba jednym z najbardziej interesujących. Oprócz tego, iż do dostarczania towarów zatrudniłam Stuka, to udało mi się na taka wyprawę zaprosić także Wielkiego Smrodzieja Anska, co naprawdę jest już niezłym wyczynem 🙂

20141001_Archeage_trade_run_Ansek

Paczki handlowe tworzy się na przy specjalnych specjalistycznych stołach crafterskich, które dostępne są w wyznaczonych miejscach w każdej z zon otwartych. Paczki te dostarcza się także do specjalnych merchantów, którzy także znajdują się w każdej zonie. O ile miejsc do towrzenia paczek znajduje się kilka w każdej zonie, o tyle merchant jest tylko jeden.

Zasada jest prosta – im dalej dowieziesz paczkę, tym więcej kasy za nią dostaniesz. Oczywiście im dalej tym większe niebezpieczeństwo, że ktoś może na Ciebie napaść i ukraść ta paczkę. W tym momencie paczka zmienia właściciela i zarabia na tym ktoś inny.

Z racji tego, że Stuk należy do gildii Celestial Lust już od momentu kiedy zaczął pogrywać w Neverwinter, także i tutaj dołączył do tej gildii, które jest w tej chwili chyba największą siła na serwerze. Grając na Stuku korzystam z ich ochrony podczas dalekomorskich wypraw, co bywa bardzo opłacalne nawet porankami 🙂

20141001_Archeage_trade_run_CL

 

Poprzedni artykułDyniowy niewypał, czyli Hotfix za Hotfixem
Następny artykułBłędy w PlanetSide 2?! Niemożliwe!
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ostupam

Zacząłem pogrywać, nawet przyjemna gierka, niestety na serwerze na którym gracie zakaz tworzenia postaci 🙁

Madarao

Dzis odblokowano na jakis czas mozliwosc tworzenia postaci

rascal

Wyglada jak karawany w SRO.