Ekipa PlanetSide 2 po raz kolejny stworzyła film dla fanów tej gry tym razem prezentujący w bardzo uproszony sposób w jaki sposób pojawiają się w grze błędy (bug – robak) i jak są one likwidowane.

Ten film jest oczywiście bardzo uproszczoną wersją w jaki sposób ekipa PlanetSide 2 pracuje nad likwidacja błędów i przeznaczony jest głównie dla laików.

A tymczasem… w dalekiej krainie Auraxis pojawiły się dziwne stwory z rodziny Hfixów

Hfix zredukował ceny przedmiotów za ziarna dyń. HHfix wprowadził kilka zmian w Alertach oraz naprawił kilka rzeczy. No i w końcu HHHfix, który miał za zadanie zlikwidować co niektóre błędy związane z wyciekiem pamięci…

Może kolejny film ekipy PlanetSide 2 będzie przedstawiał nam historię tej fascynującej rodziny? 🙂

A tymczasem osoby, które maja problem z „zamrażaniem ekranu” mogą swoje filmy zaprezentować SOE, które chyba nie do końca wie jak to naprawić…

Poprzedni artykułMoje pierwsze wyprawy handlowe w ArcheAge
Następny artykułPamięć postaci w EverQuest 2
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
MalcomPL

No ładnie….

MalcomPL

Nie ma gry bez błędów, ale co do ”zamrażania ekranu” to wydaje mi się że to powinno być teraz ich głównych priorytetem.

denatur

Te freezy momentami kompletnie uniemożliwiają grę. Ja na razie sobie odpuściłem, a ile jest w dyni ziarenek…….. chu mnie to obchodzi bo od tygodnia nie mogę grać zupełnie

MalcomPL

Ja tam nie mam ”zamrażania ekranu”, nie wiem czemu… 2 tygodnie temu kupiłem nową kartę graficzną i mogę w końcu grac na Ultra ale po tym Pathu mam spadki FPS. No stary, ja nie nie ogarniam jak Oni zrobili tą optymalizacje z kosmosu….

Ktoś

Kim jest ta ładna blondynka w 2.00 minucie?

Arflin

U mnie ”zamrażanie ekranu” zdarza się na tyle rzadko że mi to nie szczególnie nie przeszkadza ale jak już się zdarzy to najczęściej gdy ktoś do mnie strzela:)

Rajen

A inżyniera w turrecie nie idzie „zanożować”, bijąc takiego zadajemy obrażenia do wieżyczki a nie do operatora 😡

MalcomPL

Hej Kinya coś ostatnio mało nowości nie sądzisz? Może jakaś rewolucja w Sony… nie no taki głupi żarcik. Ale spodziewam się czegoś dużego przed Świętami.

MalcomPL

Ja chciałbym w końcu jakieś Patche graficzne, rozumiem że to gra darmowa ale ta grafika zaczyna się już trochę starzeć. Przy okazji ciekawie by było gdyby dodali w końcu opcje zmiany jasności (ponieważ mimo że mam najmniejszą, to i tak mam jasny ekran) oraz możliwość zmiany gammy, i kontrastu.

ForceManPL

A mi dalej gra nie działa :c
Loading 40% – 10 min później aplikacja nie odpowiada
Reset
Loading 99% – 10 min później to samo
Reset
Loading 100% – 10 min później to samo

kurka nooo…. ;-;

Biotyk

Wypuścili ten filmik akurat razem z patchem który rozpierdzielił całą grę…