Już od kilku dni gracze PlanetSide 2 mogą zakupić specjalne Bożo-Narodzeniowe kamuflaże. Aby jeszcze bardziej zmotywować graczy do wydawania Station Cash, SOE oferuje codzienne promocje.

W dniach od 7-go  do 18-tego grudnia, każdego dnia jeden wybrany kamuflaż świąteczny będzie przeceniony o 50%. Jeśli zdecydujecie się zakupić 6 kamuflaży świątecznych to otrzymacie w nagrodę od SOE specjalny, gratisowy kamuflaż o którym na razie nic więcej nie wiadomo, poza tym, że jest taka nagroda.

No więc, przyznajcie się – jak wielu z Was ma w planach zakupić te 6 kamuflaży, aby dostać ten gratisowy? A jeśli nie sześć, to macie w planach zakupić jakiś świąteczny kamuflaż?

20141206_planetside2_camo_christmas

To nie koniec Światecznych promocji. Zgodnie z informacjami podanymi przez RadarX, bliżej Świąt Bożego Narodzenia spodziewać się można jeszcze większej liczby promocji, a do tego upewnijcie się, że macie odblokowywane otrzymywanie maili od SOE abyście nie przegapili niespodzianki 😉

Poprzedni artykułPo yatach przyszedł czas na niedźwiedzie…
Następny artykułZnamy datę wczesnego dostępu do H1Z1!!!
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
balrogos

Kamuflazy i tak jest za duzo jak tu je wszytkie nosic? pomijam fakt ze niektore maja tak niska jakosc a zostaly dodane z player studio.

denatur

… No i kolejne 10 FPS mniej. Żart dla balrpogosa. 🙂

Simion

Nic ciekawego. Czekam na stuff za 100 SC. PS: Bałwany już są na esamirze.

Patryk

A już myślałem że kamuflaże za certy..