Po wielu miesiącach oczekiwania już niedługo fani tej najnowszej produkcji SOE będą mogli walczyć o przetrwanie i zasoby w H1Z1.

Już 15-tego stycznia 2015 roku będziecie mogli zakupić tą grę w cenie 19,99$ jako „wczesny dostęp” na platformie Steam! Za 30 min rozpocznie się specjalny stream na oficjalnym kanale gry na Twitch.tv w którym poznamy odpowiedzi na sporo pytań, które z pewnością mają fani tej gry.

Ale to nie koniec niespodzianek. Okazuje się, że gra wystartuje w dwóch pakietach: tańszym za 19,99$ oraz droższym z dostępem do specjalnych serwerów i innych rzeczy, które niedługo zostaną ogłoszone przez ekipę H1Z1.

Oto komunikat opublikowany na Reddit przez Johna Smedleya w którym zapowiada wczesny dostęp do H1Z1:

Po ciężkiej pracy zdecydowaliśmy się wystartować z wczesnym dostępem do gry 15-tego stycznia 2015 roku. To daje nam czas na dopracowanie tego co mamy, tak abyśmy mogli być dumni z produktu mając nadzieję, że będziecie podekscytowani ta grą.

Dlaczego trwało to dłużej niż początkowo sadziliśmy? To dobre pytanie. Odpowiedź jest prosta – zobaczyliśmy, że to co mieliśmy wcześniej nie było wystarczająco dobre, a chcieliśmy Wam udostępnić coś z czego moglibyśmy być dumni. To co zobaczycie 15 stycznia 2015 roku jest naprawdę zabawna grą, ale jest to wczesny etap. Jest wszystkim tym czym Wczesny Dostęp powinien być – zabawna i atrakcyjna gra, która jednak nie jest skończona. Naszym celem jest abyście pomogli nam ja skończyć, tak aby gra ta skupiała olbrzymia społeczność wraz z upływem czasu.

Czy będzie to gotowa gra? Absolutnie nie. Jeśli tego oczekujecie, to nie kupujcie wczesnego dostępu do gry.  Naszym celem jest, aby dac Wam dostęp jak najwcześniej tak abyście pomogli nam kształtować grę, której chcielibyście być częścią.

Na starcie będziemy mieć dwa pakiety. Podstawowy pakiet wczesnego dostępu będzie kosztował 19,99$ – i pozwoli on na dostęp do gry, a ten droższy zostanie przez nad niedługo ogłoszony. Różnią się one dostępem do niektórych z serwerów ( do których możecie także zdobyć dostęp poprzez zakup specjalnych biletów lub zarobienie ich w grze). Szczegóły niedługo zostaną ujawnione.

Czy H1Z1 będzie lepszy od DayZ juz pierwszego dnia? Nie, nie będzie. Byliśmy o to pytani wielokrotnie i chciałem z góry odpowiedzieć na to pytanie. Nie oferujemy jeszcze tyle fajnych możliwości co DayZ. Jestesmy także inna gra niż DayZ. Jesteśmy głównie MMO i naszym głównym celem jest stworzenie olbrzymiego świata, który da wam to niesamowite uczucie przeżycia w świecie pełnym zombie.

Przez ostatnie miesiące informowałam Was praktycznie na bieżąco o wszelkich detalach dotyczących tej gry, które były ujawniane przez osoby nad nią pracujące. Mam nadzieję, że dzięki temu wiecie czego możecie się spodziewać w tej grze…

No to kto z Was planuje kupić wczesny dostęp?

Poprzedni artykuł12 dni kamuflaży w PlanetSide 2
Następny artykułQ&A dotyczące wczesnego dostępu do H1Z1
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
RachitynowyJoe

już nie planuje niestety. Szczerze? Nasyciłe się u konkurencji, a gatunek niestety bardzo oklepany. Pogram gdy będzie już f2p i wtedy sobie ocenie

balrogos

No DayZ to gra PvP z duzym pominieciem zombie HzN1 ma chyba byc o zombie?

RachitynowyJoe

Niestety ale pchają w bardzo ciężki temat. Gdyby zrobili nowatorską tematykę to ok, ale niestety ktoś poczyta o tym, zainteresuje się, czeka 2 tygodnie, czeka mieisąc, idzie bierze DayZ bo usłyszał, że dobre… meh, mam dość zombie już…

Do tego niestety gra nie wygląda super dobrze, na razie nie prezentowali niczego nadzwyczajnego. Nie byli w stanie pokazać tego Łał które pozwoliłoby stwierdzić, że warto grać w to a nie inne gry.

Zbrojny

dying light niestety ( a moze i bardzo dobrze ) wyczerpie juz doszczetnie temat. powtórze się, ale uwazam ze gdyby gre robilo wiecej niz 4 ludzi to by była duzo wczesniej i moze by cos ugrali.

drake84pl

W 2015 Zombiaki mają „powrócić” do DayZ czyli będzie ich znowu więcej i będą stanowiły realne zagrożenie.

A co do H1Z1, jakoś mnie ten tytuł już od samego początku nie przekonywał. Oprawa graficzna jest jakaś taka uboga przez co świat wydaje się bardzo sztuczny i samo to już trochę psuje klimat. A tak BTW czy przypadkiem H1Z1 od początku nie miał być tytułem F2P ?

drake84pl

No właśnie to jest dla mnie śmieszne. Rozumiem wczesny dostęp darmowy a potem płatne albo i to i to od razu płatne tylko wczesny dostęp tańszy ale żeby wczesny dostęp płatny a potem F2P to już przesada. Zagranie jak najbardziej inteligentne bo jak ktoś spróbuje na początku i mu się nie spodoba to potem nie kupi a takim sposobem zawsze coś zarobią na tych co ich dopadł Hype tej gry i muszą ją wypróbować jak najszybciej. Mnie osobiście takie postępowanie bardzo się nie podoba a wręcz jest obraźliwe.