PlanetSide 2 szczyci się tym iż w walkach może brać udział największa ilość graczy jaką do tej pory widziały gry FPS. No cóż – czas na kolejne rekordy.

Społeczność PlanetSide 2 postanowiła pobić rekord Guinessa w kategorii: Najwięcej osób online w bitwie w grze FPS. Bicie tego rekordu przewidziane zostało na 24 stycznia godzina 23:00 czasu polskiego.

Definicja tego rekordu Guinnessa: „Ten rekord jest o największej liczbie graczy jednocześnie na jednym serwerze w grze FPS”.
Obecny rekord to 999 graczy w Man vs Machnie gry stworzonej tylko po to żeby pobić poprzedni rekord należący do Planetside 1
Nasza próba będzie składać się z około 1100 graczy i będzie na serwerze Jaeger na Hossin.

To będzie zdecydowanie największa impreza zorganizowana przez PlanetsideBattles jako społeczność i Planetside jako gra, a my ogłaszamy że już się można przygotowywać się. Nie możemy tego zrobić bez pomocy SOE i bez pomocy TWOJEJ.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem wypełnij ten formularz.
(UWAGA: Każdy musi się zarejestrować sam, anie ze cały outfit na raz)
(UWAGA 2: Jak masz kilka postaci na kilku serwerach to wybierz jedną, Użytkownik nie może się zarejestrować wiele razy)
Każdy frakcja na danym serwerze ma swoje przedstawicielstwo i każda frakcja ma też dwóch organizatorów którzy odpowiadają za całą swoją frakcję. [Kontakt]

Przedstawiciele frakcji z danego serwera mają decydujący głos w sprawie tego kto będzie brał udział w tej imprezie według jednej zasady: OBECNOŚĆ GWARANTOWANA.

Inne czynniki, które zwiększą Twoje szanse na udział to: możliwość streama na Twitcha, bycie liderem drużyny/plutonu, możliwość rozreklamowania wydarzenia. Powinno to być wymienione w w formularzu rejestracyjnym, jako powód uczestnictwa. Jak się nie załapiesz z pierwszego rzutu to będzie system rezerw, ale więcej informacji o tym w przyszłości.
Upewnij się, że zagadałeś do odpowiedniej osoby z tej tamtej tabelki do góry, żebyśmy mogli Cię sprawdzić.
Każdy serwer dostaje tyle squadów do obsadzenia ile ma stosunkowy udział graczy w całym Planetside 2. Squady na frakcję: Emerald (8), Cobalt (7), Miller (7), Connery (6), Briggs (3).

Biorąc pod uwagę charakter tego wydarzenia, zainteresowanie będzie na pewno większe niż jest miejsc do obsadzenia. 1100 osób to wciąż niewielki procent osób które grają w tą grę, większa jest więc szansa. że obejrzy się to na Twitch.tv niż ze faktycznie będzie się strzelać z pistoletu tego dnia na tym serwerze na tej mapie.

Będzie jeszcze dużo informacji, które będą podawane od dzisiaj do samego dnia w którym będzie event, żeby być na bieżąco sprawdzaj poniższe linki:
http://planetsidebattles.org/
https://twitter.com/ps2battles
http://www.reddit.com/r/ServerSmash/
TeamSpeak : ts.planetsidebattles.org

Jesteśmy bardzo podekscytowani przekazując tą informację społeczności. Dzięki waszej pomocy będzie do wielkie wydarzenie, którego możescie być częścią i z którego będziecie mogli być dumni.

Bądź częścią historii!

 

Za tłumaczenie tekstu dziękuję TheKetjow z PL13 😀

Poprzedni artykułWieżyczki automatyczne inżyniera (Spitfire)
Następny artykułGrudniowa aktualizacja w PlanetSide 2
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
balrogos

Niech SOE sie pier***i =]

ForceManPL

Niech zrobią rekord Guinessa w ilości bugów w grze! :d

Polegeist

Od dawna jest przeciesh xD

TheKetjow12345

Jakby ktoś miał jakieś uwagi co do tłumaczenia to niech się odezwie w odpowiedzi to tego tłumaczenia, w tym samym miejscu możecie też mi gratulować świetnego przekładu 😀