Oto wiadomość sprzed chwili podana przez Smedleya na Twitterze:

W najbliższym czasie przewidywane jest połączenie serwerów w Planetside 2 w związku z niską populacją na niektórych z nich. Dodatkowe szczegóły z tym związane zostaną ujawnione do poniedziałku.

Zgodnie ze słowami Smedleya, nie ma to nic wspólnego ze spadkiem popularności gry, ale z tym, że na kilku jest zbyt wielu graczy, a z kolei na innych jest ich zdecydowanie za mało.

Do momentu połączenia serwerów, nie będzie możliwości przenoszenia postaci pomiędzy serwerami. Dla przypomnienia dodam iż transfer postaci był przewidziany w marcowych planach dla Planetside 2.

3 KOMENTARZE

  1. Chyba? Wyglądsz na zasmucona ta wiadomością? Mnóstwo serwerów ma o wiele mniejsza populację niż inne. Połaczenie ich to większe bitwy i więcej zabawy 😉 Jak komuś ostatnio powiedziałam (nie pamiętam komu), że na Miller zdarza się, że trzeba czekać w kolejce po kilka/ kilkanaście minut na przeniesienie na inny kontynent, to był zdziwiony, bo nawet nie wiedział, że coś takiego jak kolejka istnieje 😀
    Wiecej graczy – wiecej zabawy wg mnie… Chociaz myslę, że Miller pewnie nie będzie łączony z innym serwerem zwazywszy na to, że jest tutaj mnóstwo graczy.

Comments are closed.