Paczki, ach te paczki… Wydawać by się mogło, że nie można ich stracić podróżując po „bezpiecznych” krainach, ale nic bardziej mylnego.

Kolejny exploit wynaleziony przez nieuczciwych graczy uderza w tych co ciężko pracują i wożą paczki handlowe. Otóż okazuje się, że za pomocą specjalnego bukiecika róż, można „wysadzić” kierowcę z traktorka i zająć jego miejsce.

201412_archeage_kwiatek

Ten specjalny bukiecik zaprasza druga osobę do tańca, więc wydawać by się mogło, iż ewentualna ofiara może odmówić temu zaproszaniu. No cóż, do tanga potrzeba trojga: dwie osoby chcące przejąć traktorek i kierowcę.

Nie chcę wchodzić w zbyt wiele szczegółów, powiem tylko jedno: spamujcie „Owner’s Mark” gdy jedziecie swoim pojazdem – tylko to Was może ustrzec gdy nagle zaczniecie tańczyć wbrew swojej woli. Nie pozwólcie by Owner’s Mark buff na waszym pojeździe wskazywał czas poniżej 1 minuty…

Zważywszy na to, jak popularny jest przewóz paczek w ArcheAge, co szczególnie widać w miejscach gdzie można je wytwarzać, możecie sobie wyobrazić jak bardzo dochodowy stał się ten „kwiatowy interes” dla co niektórych osób.

201412_archeage_paczki

Exploit ten ma zostać poprawiony w kolejnej aktualizacji gry, ale na obecną chwilę nie wiadomo kiedy konkretnie to nastąpi.

Czasami się zastanawiam, który ze świeżo odkrytych exploitów zrazi mnie w końcu do tej gry…

Bezpiecznej i dochodowej podróży Wam życzę!

P.S. Apex nadal nie działa, ale z tego co wiem wystarczy go posiadać w swoim Inventory i możecie napisać petycję, czy jak to się zwie w ArcheAge, a osoby z obsługi klienta zabiorą Apex dodając jednocześnie kredyty do Waszego konta.

1 KOMENTARZ

  1. Nie wiem co to za gra i o co w niej chodzi ale z chęcią czytam wszystkie posty które jej dotyczą, ciekawi mnie ile czasu zajęło im wymyślenie tego.

Comments are closed.