Już za kilka dni, stronie Firefall.pl, stuknie 4 lata obecności w sieci. Z tej okazji w nadchodzącą niedzielę, 7 grudnia o godzinie 20:00, wszystkich fanów FireFall administratorzy tej strony zapraszają na wspólne świętowanie!

Jak każda strona fanowska, tak i FireFall.pl powstało z pasji osób zaangażowanych. Od tego momentu strona ta cały czas się prężnie rozwija i jest z pewnością głównym miejscem gdzie fani FiraFall mogą znaleźć informacje dotyczące tej gry.

Impreza urodzinowa startuje w najbliższą niedzielę o godzinie 20.00 na plaży przy Copacabana. Aby dołączyć w grze do imprezy należy wpierw wysłać wiadomość do jednego z organizatorów z prośbą o zaproszenie do grupy tak abyście byli na tej samej instancji !!! (/w Drake84pl o zaproszenie, a następnie użyć komendy /joinleader)

Podczas imprezy organizowane będą różne dyscypliny w których uczestnicy będą mogli zdobyć punkty, a ich ilość zdecyduje o nagrodach jakie otrzymają pod koniec:

  • Quiz dotyczący FireFall
  • Przechwytywanie piłki
  • Wyścig orientacyjny

Osoba z największą ilością punktów zdobędzie Digital Deluxe Pack, Maska Tiki oraz Biało-Czerwone malowanie z siedmiodniowym statusem VIP.

Oprócz tego nagrodzonych zostanie 20 innych osób, a więc nagród będzie naprawdę mnóstwo!

Niestety, ja nie mogę uczestniczyć w tej imprezie, ale… róbcie z niej screenshoty i dołączcie linki do nich w komentarzach, bo dzięki uprzejmości FireFall.pl mam do rozdania kilka kodów, w tym na Digital Starter Pack! A więc najładniejszy lub najzabawniejszy screenshot (link do jednego screenshota) zostanie przeze mnie nagrodzony! Macie czas do środy 10.12 godz.20.00 😀

Miłej zabawy i mam nadzieję przeczytać Wasze relacje z tej imprezy 😀

pre_1417531723__4_urodziny_ffpl_plakat

 

10 KOMENTARZE

  1. DT jest złym miejscem do organizowania takich eventów ponieważ moby i eventy które tam się znajdują mogły by wpływać na przebieg eventu. Ponadto każdy musiał by mieć 40 poziom a chcemy dostosować się do jak największej liczby graczy – również tych którzy nie posiadają wysokolevelowych ram.

      • Tylko, że ja nie wiedziałem, że mam więcej. Prawie wszystkie fotki robiłem PrintScreenem, zamiast F12 i Steam pokazał mi tylko dwie. Okazało się, że te zrobione przez grę, są zapisywane w całkiem innym miejscu, ale na szczęście mnie ktoś uświadomił 😛

Comments are closed.