Najnowszy wpis Clinta Worleya, producenta PlanetSide 2 na PS4, na blogu PlayStation, przyniósł długo oczekiwane informacje na temat startu bety tej gry na PS4.

Zamknięta Beta PlanetSide 2 na PS4 rusza jeszcze w tym miesiącu – dokładnie to 20 stycznia! Zespół developerski ciężko pracował ulepszając, optymizując i tworząc nową wersję PlanetSide 2 na PS4 i nie możemy się doczekać abyście dostali ją w swoje ręce.

W okresie Beta testów będziemy testować nasze serwery, wydajność i inne aspekty gry, a także chcemy abyście podzielili się konstruktywną opinią na temat PlanetSide 2. Jak wygląda gra i jakie są Wasze odczucia? Czu nawigacja poprzez menu jest intuicyjna i wykorzystuje DualShock 4 w najlepszy sposób? Wszyscy gracze w fazie zamkniętych beta testów będą mieć dostęp do naszego specjalnego forum, które będzie podstawowym miejscem do interakcji oraz dzielenia się opinią. Chcemy aby te masywne bitwy przyspieszyły bicie Waszego serca i podniosły poziom adrenaliny, więc podzielcie się Waszymi myślami z nami.

No to kto z Was będzie grać w PlanetSide 2 na PS4?

Poprzedni artykułSpojrzenie na grudzień w The Repopulation
Następny artykułHotfix w PlanetSide 2 (8.01)
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
PLH

Ja na pewno nie, bo PS4 nie posiadam 😀

http://i.imgur.com/QQo8Lr2.png

balrogos

Granie na PS4 w 4FPS to ja podziekuje 🙂

O czym ty pitolisz…? 0_o Jakie 4FPSy?

Ja osobiście dostałem się do Beta testów.
Adapter Hamy pod mysz i klawiaturę już czeka by karać konsolowców:D

Wabciu

You monster! 😛

A wilu FPS ma chodzic PS2 na tym slabym APU?