Osoby obserwujące RoadMap dobrze wiedza o tym, że ekipa PlanetSide 2 pracuje obecnie nad wprowadzeniem różnorodności w wyglądzie dla poszczególnych broni MAX.

Widać, że prace posuwają się naprzód, gdyż praktycznie każdego dnia prezentowany jest nowy model. Trzeba powiedzieć, że nowe modele wyglądają dość interesująco i w końcu gracze będą w stanie je rozróżnić po wyglądzie.

2015_planetside2_roadmap_nebula2

No dobrze, ale czy zmiany w wyglądzie broni w PlanetSide 2 zakończą się wraz z unowocześnieniem modeli dla jednostek MAX? Jest duża szansa, że gracze zobaczą kilka innych ciekawostek wprowadzonych do gry.

Co byście powiedzieli na kolory frakcyjne na broniach Nanite Systems? Skorzystalibyście z takiej możliwości, gdyby była ona dostępna w grze?

Poprzedni artykułKilka ciekawych filmików z H1Z1
Następny artykułRobienie misji „na wariata”
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ameba

MAXa zazwyczaj widzi się przez ułamek sekundy, więc to kosmetyka… Jak dla mnie wystarczy, że mają różne sylwetki i idzie się z daleka połapać kto jest kto.

PLH

MAX NC oraz TR mają dostatecznie różny wygląd broni (AI/AV obie), by wiedzieć od razu z czym mamy do czynienia. U MAX VS tego nie widać kompletnie. Wszystko u nich ma taką samą sylwetkę i jest zgadywanka czy to AI czy AV.

adiijos

Ja i tak na broniach używam cyfrowe camo które wprost uwielbiam i grając NC lub VS dziwnie się czuję nie widząc broni w swoim ulubionym Terrańskim camo więc mi to tito czy zmianią kolory broni