Na serwer testowy PlanetSide 2 trafiła malutka aktualizacja, która dodała schematy trzech nowych struktur, jakie będą mogli w przyszłości stworzyć gracze tej darmowej strzelanki.

Niestety, prace nad wyglądem tych struktur nie zostały jeszcze zakończone. Nie posiadają one jeszcze swoich ostatecznych modeli i na ten moment korzystają z istniejących juz modeli.

Pierwsza z nich to Pain Spire, która należy do kategorii stuktur taktycznych i sprawia, że w promieniu 15 metrów od konstrukcji gracze otrzymują obrażenia podobne do tych, jakie otrzymują za przekroczenie Skywall Shield Emittera (obrażenia od ognia). W tym samym czasie można będzie mieć aktywne trzy takie konstrukcje.

Kolejnym jest Routing Spire, która także należy do kategorii struktur taktycznych. Po naładowaniu struktury, można z niej wyciągnąć Router, który służy za mobilny punkt odradzania (spawn). Można go postawić w dowolnym miejscu – również na środku placówki. Obiekty te jednak nie będą zbyt wytrzymałe i jedna seria z karabinu będzie w stanie je zniszczyć.

Najbardziej interesującą nowością wydaje się jednak być działo zwane The Flail, jakie być może dodane zostanie niedługo do gry.

Wieżyczka ta, działać ma podobnie do Glaive IPC, z tym że przeznaczona jest do walki z pojazdami. Wystrzeliwuje ona 4 pociski moździerzowe, które zadawać mają obszarowo 2000 obrażeń. Nie można jednak strzelać z niego w placówki stałe lub w bazy chronione przez Skywall Shield Emitter. Zasięg maksymalny tego moździerza to 500 metrów.

Z innych zmian jakie trafiły na serwer testowy PlanetSide 2, to Glaive IPC będzie wystrzeliwać pociski nieco szybciej, Elysium Spawn Tube będzie prawidłowo zanikać, a do tego dodano odporność na obrażenia zadawane przez broń oblężniczą.

PRZEZUziriel
ŹRÓDŁOPlanetSide 2
Poprzedni artykułPremiera Bless Online jeszcze wiosną, mamy nowy zwiastun!
Następny artykułKolejna porcja drapieżnych zmian w ARK: Survival Evolved