… czyli czas coś napisać o PlanetSide 2…

Zacznijmy od beta testów PlanetSide 2 na PS4, które trwają od około dwóch tygodni. Niestety, do obecnej chwili gracze z Europy nie mogą w tych testach wziąć udziału z racji tego, że ciągle oczekują na zgodę z PSN.

W międzyczasie przygotowano pierwszą sporą aktualizację dla PS4, która czeka na akceptację PSN i między innymi zmieni klawisze kontrolujące grę piechotą.

Wygląda na to, że cały świat ekipy PlanetSide 2 kręci się teraz wokół PS4, ale może to być lekko błędne wrażenie. Zgodnie z informacjami podanymi przez kilka osób developerzy mocna pracują nad optymalizacja serwerów i naprawieniem wielu błędów, tak jak to zapowiedział Smedley wraz z początkiem 2015 roku.

Niestety, gracze z Europy nadal doświadczają wielu problemów z połączeniem do swoich serwerów i wygląda na to, że mimo szczerych chęci PromptCritical, na razie nie widać dużej poprawy. Owszem klient gry został w dniu wczorajszym zaktualizowany i wprowadzono poprawkę naprawiającą wywalanie się klienta gry spowodowane błędem audio. Niektóre osoby jednak twierdzą, że wczorajszy fix popsuł im grę…

Jeśli nie znacie ostatniego filmu robiącego furorę na Reddit, a dotyczącego rozmowy graczy PlanetSide 2 z władzami Daybreak Game Company, to serdecznie polecam. Film ten został zakazany przez moderatorów r/planetside…

Niestety nie wiadomo jeszcze dokładnie kiedy możemy spodziewać się kolejnej aktualizacji w PlanetSide 2, ale wiemy za to, że RadarX wraz z ekipą pracują nad nową wersją RoadMap, która stała się ostatnio „lekko” nieaktualna. Zgodnie z zapowiedziami nowa wersja podzielona zostanie na dwie części: rzeczy nad którymi aktualnie pracuje ekipa PlanetSide 2 oraz te, które są w planach.

Higby natomiast nie próżnuje i po ostatnich zmianach zabrał się teraz za Butcher’a.

2014_07_17_planetside2_T9A-Butcher_logo

Butcher otrzymał także buff w ostatnich zmianach i ma przyspieszony czas przeładunku zmieniony do domyślnego czasu dla CARV i prędkość pocisków zwiększono do domyślnej zachowując właściwości SPA. Butcher potrzebował mniejszej korekty niż GODSAW.

Słysze wasze głosy o tym by dać mu chwyt przedni, ale nie jestem zbyt zdecydowany aby to zrobić. Ma to pozostać nieznacznym ulepszenia, a teraz zwiększono mu ilość nabojów w magazynku o 50% i zwiększono zasięg maksymalnych obrażeń o 50% dalej niż te domyślne CARV (czyli 15m) – jedyny prawdziwy minus to właśnie brak chwytu przedniego. Jeśli damy Butcher’owi chwyt przedni to będzie musiał przejść podobne zmiany jak GODSAW tak aby nie zdeklasował innych broni.

A tymczasem dyrektor artystyczny gry, Bill Yeatts, nie próżnuje i przedstawia nowe bronie NS:

20150205_planetside2_newNC_sniper 20150109_planetside2_newNCpistol

Poprzedni artykułPierwsze gruntowne porządki w H1Z1
Następny artykułZgon [ZGON]a i pierwsze przygody z [PRST]
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Slimaczek

Fajny korporacyjny M82 Barrett xD

Wabciu

Buther nadal jest mniej gorszym Carvem + 50 amunicji. Lepiej niech go zmienią na bardziej szturmowe LMG jak Godsawa. Ale Higby tego nie zrobi. Jest zbyt stronniczy by decydować o takich zmianach. Nawet od jakiegos czasu stwierdził, że traitem TR nie jest RoF tylko ilość amunicji i słabszy damage (zamiast RoF, mniejszy dmg, więcej amunicji). Natomiast traitem NC jest duży dmg (zamiast duży dmg, mały RoF). Czyli tak usprawiedliwił istnienie takich broni jak np. GD7f które nie powinny nigdy się znaleźć w arsenale NC, w szczególnośći, że TR takiej nie posiada.

PLH

Ok, co to jest to drugie? Rewolwero-granatniko-snajperko-pistolet z tłumikiem?

Skaramanga

pozmieniac troche suwaki broni, i nazwac to co miesieczna aktualizacja, co oni robia z ta gra …

HideoPL

A i dobrze, zawsze coś się dzieje… Cokolwiek by nie zrobili nigdy wszystkim nie dogodzą. Całkiem często ginę od Rzeźnika, jednak znacznie częściej od Betelgeuse. Co do Godsaw’a, to z tego co wiem używa go naprawdę niewiele osób, głównie męczą się żeby zrobić auraxium i walnąć do szafy. W obecnych ustawieniach jest naprawdę bardzo sytuacyjny. Są znacznie lepsze i bardziej uniwersalne bronie u NC.

sH4maN

ciagle NS… niech dodadza jakies frakcyjne bronie …