W dniu dzisiejszym wszystkie serwery PlanetSide 2 zostaną wyłączone o godzinie 15-tej czasu polskiego celem wprowadzenia sporej ilości zmian.

Całe notki jak zwykle znajdziecie na forum, a poniżej przedstawiam najważniejsze zmiany:

  • Nowe Jump jety – Icarus
  • Zmiany w EMP
  • Zmiany w zdolnościach MAX
  • Zmiany w statystykach broni dla MAX
  • Zmiany w zasięgu automatycznego wykrywania rozstawionego Sunderera
  • Zmiany w Auraxium LMG

—————-

Po dzisiejszej aktualizacja gracze zgłaszają następujące problemy:

  • u niektórych graczy resetuje sie energia implantów za każdym razem gdy zmieniają klasę;
  • CoF u GODSAW jest zepsute.
Poprzedni artykułAktualizacja serwerów H1Z1 i kolejna czystka
Następny artykułKilka ciekawych filmików z H1Z1
19 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Jakby nie mogli tego zrobić wczoraj wraz z konserwacją -.- SOE/DBG pełną gębą. Zarządzenie czasem stało się ich wizytówką.

PS. To jest kolejny Buff Vanu jak widzę -.-

Ameba

Póki co to suwaczki, ciekawe jedynie co z Ikarusem 🙂

Bartłomiej Piwowarski

Sprawdziłem go na testowym. Nawet fajnym. W mig można wlecieć w 2 skokach na wieżę murów AMPa. Na maksymalnym poziomie regeneruje się w mig ok 5 sekund i już full. Nie polecam do ESF nie ma szans na wyhamowanie :P. Czuję, że będzie popularne na koniczynkach, AMPach, BIO i innych z murami. Co do wysokości na jaką można wlecieć, to na WG czołem zaryje się o Landing Pad.
Co do ukrywania Sandka to rozstawiłem go w pewnym dupnym miejscu i nikt nie mógł go wyczaić 😀

Polegeist

Ciekawe co z EMPem robią

Puszkin

ja tu buff widze NC. Godsaw teraz będzie nieźle celny a i TR na swym butcherze mają usunięte penalty za SPA. Jestem ciekaw o jakim buffie vanu mówimy. Co do maxów to ja się nie wypowiadam bo raveny i tak dostają za małego nerfa w stosunku do tego co robią z piechotą. No i ich szybkostrzelność jest absurdalna.

balrogos

Super BUFF vanuchów 😀

PLH

OMG W KOŃCU ICARUSY! Trochę nietrafiona nazwa, chyba że chodzi o szybkość zużywania paliwa 😛

badziewiak2

Po erze buffu NC i TR, czas poprawic cos w VS. Cale szczescie, bo te yebane spamerskie maxy NC z reavenami juz mnie wkurzaly. Comet na maxach nie wymagal bufa, bo cztery pelne serie zdejmowaly sunderera, ale sunderer musial stac w miejscu. Predkosc pocisku nie pozwalala na trafianie w jezdzacego sunderera z odleglosci >20m. Wolalbym 5-krotne zwiekszenie predkosci pocisku i 2-krotne zmniejszenie czasu przeladowania, nawet kosztem 3-krotnego nerfa damage. To milo ze strony dawnego SOE. W walce z wrogimi maxami na pewno bedzie latwiej, bo mielismy najslabsze (pod wzgledem odpornosci) maxy ze wszystkich frakcji. Teraz jeszcze czekam na znerfienie shotgunow na maxie NC, bo zaden inny max nie ma szans w starciu bezposrednim (o piechocie nie wspomne nawet).

Wabciu

Co do buffa butchera to w porównaniu do buffa godsawa jest śmieszny. Powinni wprowadzić jeszcze jakieś zmiany. Podobne do tych w Godsawie albo zrobić z niego bardziej unikatową broń. Jak na razie jest to tylko mniej celny Carv z SPA.

Wabciu

I to co robią Raveny z piechotą to mniejszy problem niż to co wyprawiają z czołgami i sundkami. Robi się taki „no drive zone”. Kiedyś uznawano, że AV mana turret jest op. Wystarczy dodać do tego 2x więcej hp (na 2 strzały z czołgu), możliwość poruszania się i praktyczny brak przeładowania i wychodzi nam NC max z Ravenami. Terrański Fracture nawet po buffie nie będzie miało żadnych zalet w porównaniu do broni NC. Nie dość, że gorszy na piechote, nie można zmieniać toru lotu pocisków, posiada CoF oraz dłuższe przeładowanie.

Wabciu

Nazwa jest bardzo trafna 😛 Za wysoko polecisz to skończy ci się paliwo i się zabijesz.

balrogos

TR nie mialo zadnego buffa tylko nerfy 😀

Makto23

raveny i tak będą przebijać dmg i celnością na dystans tr i vs więc nie ma sie co cieszyc a mana turret dalej walnie z poza renderingu więc nic op nie zmienili

bekazps2

GODSAW OP PLS NERF

MAXA NC łatwo rozwalić. Ja MAXEM TR wbiegam na niego(czytaj straszę) i ładuję w banię. Zjedzie mi pół HP i jest martwy, NIe zdąży przeładować.
Vanu są najbardziej faworyzowaną frakcją. Jest tak bo Luperza za przeproszeniem ciągła Higbyemu (nie dosłownie(a może(?)))

Skaramanga

Nowym Jetom przydała by sie możliwosc niewielkiego skretu bo zeby wleciec na jakis budynek trzeba byc blisko niego, no i bez safe landing ciezko sie gra bo ikarius nie wybacza bledow