We wczorajszym odcinku Landmark Live Colette 'Dexella”Murphy oraz producent Terry „Fairan” Michaels dyskutowali między innymi ostatnich zmianach w DayBreak Games oraz ich wpływie na rozwój tej gry.

Powiem uczciwie, iż oglądając ten odcinek miałam wrażenie, ze oboje robili dobre miny do złej gry. Przez chwilę miałam nawet wrażenie, że Dexella się rozpłacze. Ogólnie, to  zmiana z SOE na DayBreak nie wpłynie na rozwój gry oprócz tego, ze ekipa została zredukowana, co oznaczać będzie pewne opóźnienia.

Ten odcinek Landmark Live skupiony był tak naprawdę na grze Landmark i na rzeczach, które będą wprowadzane w najbliższym czasie do gry – nowe materiały oraz mnóstwo strojów:

20150217_landmarklive_43_outfit_1 20150217_landmarklive_43_outfit_2 20150217_landmarklive_43_outfit_3 20150217_landmarklive_43_props

 

Mimo zapewnień iż zwolnienia nie miały wpływu na plany dotyczące tej gry, to widać jednak, że coś się dzieje. Na forum zamieszczono specjalny temat w którym gracze mogą się dzielić swoimi spostrzeżeniami i podpowiedziami dotyczącymi ułatwień w grze dla nowych graczy. Zgodnie z tym co mówiła Dexella podczas Landmark Live, nowi gracze skarżą się iż gra, a w szczególności tworzenie struktur, jest zbyt trudne dla nowych graczy, którzy czują się zniechęceni i odchodzą z gry. Czas aby poprawić to wrażenie.

W najbliższy piątek (20.02, godz. 23.00 czasu polskiego) ekipy Landmarka i EverQuest Next, podczas specjalnego streamu na kanale Twitch.tv, odpowiadać będą na pytania zadawane przez graczy dotyczące planów na przyszłość obu tych gier. Ciekawe jaką przyszłość Daybreak Games widzą dla (kiedyś mocno wyczekiwanego) EverQuesta Nexta.

Poprzedni artykułEkipa PlanetSide 2 będzie odpowiadać na pytania graczy
Następny artykułCo myślicie o DayBreak Game Company?
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wabciu

Jeden z tych strojów przypomina mi kombinezon Vanu (kształetem i kolorystyką)

Corvus

„Na forum zamieszczono specjalny temat w którym gracze mogą się dzielić swoimi spostrzeżeniami i podpowiedziami dotyczącymi ułatwień w grze dla nowych graczy. Zgodnie z tym co mówiła Dexella podczas Landmark Live, nowi gracze skarżą się iż gra, a w szczególności tworzenie struktur, jest zbyt trudne dla nowych graczy, którzy czują się zniechęceni i odchodzą z gry. Czas aby poprawić to wrażenie.”

Fakt, to nie Minecraft. Ale na litosć boską nie przesadzajmy. Czekam chwili, gdy pojawią się posty dotyczące ułatwień w uruchomieniu gry.