The Division to gra, która przykuła sporo uwagi gdy zaprezentowano ja po raz pierwszy podczas konferencji Ubistoft na E3 w 2013 roku.

Od tego jednak momentu nie wiele wiadomo o rozwoju gry i developerzy pracujący nad ta grą nie dzielą się z publicznością zbyt dużą ilością informacji. Jedyne co wiem, to to, że trwają właśnie testy pre-alpha na Xbox One. A wiemy to stąd, bo jak to zwykle bywa, któraś z testujących osób nie wytrzymała i podzieliła się informacjami.

Screenshoty z obecnej fazy gry są znacznie mniej imponująca niż te prezentowane dotychczas przez Ubisoft, ale oczywiście może to się zmienić w miarę posuwania się prac.

Ubisoft usunął już niestety wszystkie filmy i wystosował oficjalny komunikat, w którym wyjaśniono, że testy te odbywały się na najniższych ustawieniach i nie jest to finalny wygląd tego produktu.

Ale z drugiej strony – czego można spodziewać się po Alpha testach?

201503_division_alpha_leak_2 201503_division_alpha_leak_1

the-division-pre-alpha

Poprzedni artykułH1Z1 nadal doświadcza problemów
Następny artykułZmiany w systemie rozmieszczania rzeczy
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Rajen

To samo było z Watch Dogs, wszyscy sikali nad grafiką na E3 bo owszem była piękna, ale finalna wersja została tak okrojona, że wyglądała jakby się postarzała o 5 lat… Czuje, że z The Division będzie to samo ^^

PolicMajster

The Division wygląda jak Watch Dogs bez samochodów. Może to i lepiej, bo jakoś silnik z AC i silnik odpowiedzialny za jazdę trochę się gryzły.