Nadszedł uwielbiany przez Amerykanów 4 lipca, więc w wielu grach organizowane są różnego rodzaju eventy – nie inaczej jest w strzelance The Division.

Wszyscy gracze, którzy zalogują się do gry w dniach 4-5 lipca, będą mogły odebrać od Premium Vendor w Terminal, darmowy kostium Navy Uniform. To nie wszystko, bo do odebrania jest także i emotka zwycięzcy, ale w tym przypadku macie czas do 9 lipca.

W tym samym czasie Ubisoft będzie mieć promocje na zakup strojów premium, których cena obniżona zostanie o 75%.

Jeśli zakup artykułów kosmetycznych nie jest w Waszym stylu, to może ucieszycie się ze specjalnych eventu, jaki uruchomiony zostanie w najbliższy weekend. W dniach od 7 do 10 lipca, wszyscy gracze The Divsion otrzymają podwójne nagrody z dziennych zadań!

W miniony weekend zajrzałam po dłuższej przerwie do tej gry i muszę powiedzieć, że mimo nieco denerwującej mechaniki chowania się za przeszkodami, do której trzeba się przyzwyczaić, bardzo fajnie się grało. Tym bardziej, że zagraliśmy całą naszą ekipą (pozdrowienia dla marudzącego Władcy Smrodu!), zrobiliśmy kilka misji i w końcu wbiłam poziom… 20. Jeszcze trochę mi zostało do wbicia maksymalnego poziomu, ale bawiliśmy się tak dobrze, że moja połówka zakupiła mi przepustkę sezonową. Podobno mam teraz skończyć z opierdzielaniem i wbić w końcu maksymalny poziom, bo przed nami Strefa Mroku i wiele innych rzeczy.

Oto czego możecie spodziewać sie po aktualizacji 1.7 do The Division

Ktoś z Was ostatnio myślał o powrocie do The Division, albo po prostu to zrobił?

3 KOMENTARZE

  1. Ja sobie wypraszam : … (pozdrowienia dla marudzącego Władcy Smrodu!) . 🙂
    Mechanika chowania się za przeszkodami jest koszmarna w tej grze 🙂

  2. Ciężko oceniać tą grę na niskim poziomie ;). Levelowanie 1-30 to fabuła, która jest przyjemna, ale dupy nie urywa. Prawdziwa gra zaczyna się na 30 z 256 levelem itemków (swoją drogą levele imteków to debilnie zrobiona mechanika, bo cały progres leci w pizdu w momencie jak wskakuje się na wyższy world level, więc wszystko poniżej 256lvl leci na śmietnik).

    A do samej gierki regularnie wracam i nie żałuje ani godziny w niej spędzonej. Szczególnie, kiedy gra się nie znajomymi najtrudniejsze misje, bo bez komunikacji i zgrania ich się po prostu nie przejdzie. 😉

    Gameplayowo to jest 10/10 (system chowania jest akurat świetny), itemizacja też spoko, ale niestety gra cierpi na powtarzalności (trzeba to lubić) i dramatycznie słabym pvp.

  3. Dopiero co kupiłem grę i z tego co widzę żeby się załapać na ten kostium muszę najpierw jej trochę przejść żeby odblokować inną część miasta, tak? Ktoś mi potrafi powiedzieć ile to może zająć bo nie wiem czy w ogóle próbować to dziś robić xD

Comments are closed.