Poniżej zbiór kilku informacji dotyczących gry, o których warto wiedzieć, ale według mnie nie ma sensu im poświęcać całego wpisu.

Zgodnie z informacjami podanymi przez Johna Smedleya już niedługo gracze zobaczą RoadMap dla H1Z1 gdzie zaprezentowane zostaną takie nowości jak: nowe rzeczy dla baz, nowe pojazdy, nowe bronie oraz postać żeńska dla graczy.

Jakiś czas temu Smedley zapowiedział także, że do gry wprowadzone zostaną hordy zombie, co jednak zostało opóźnione ze względu na to, że zombie nie zachowywały się w sposób w jaki powinny. No cóż, błędy są dość powszechne szczególnie jeśli chodzi o wczesny dostęp. Kolejne podejście do hord czeka nas już w najbliższym czasie – być może nawet w nadchodzącym tygodniu.

Nie jestem zbyt mocno zaznajomiona ze Steam i zasadach na jakich działa ten portal, ale zgodnie z tym co napisał Smedley, ekipa H1z1 pracuje nad Inventory dla Steam aby gracze mogli handlować przedmiotami poprzez MarketPlace. Hmmm – cokolwiek to znaczy 😀

Do Bazy Informacji DBG dodano nowe oznaczenie błędu – G32. Jeśli w trakcie logowania do gry dostaniecie ten błąd, oznacza to, że logujecie się na złe konto DBG lub ze złego konta Steam.

Jeśli próbujecie dołączyć do Battle Royale i zobaczycie taką informację, jak na poniższym obrazku, to zgodnie z informacją podaną przez szefa obsługi klienta DBG, to oznacza ona, że nie jesteście w kolejce do Battle Royale. Wycofajcie się i spróbujcie inny serwer.

201503_h1z1_battle-Royale

Poprzedni artykułPvE w Black Desert jest… nudne
Następny artykułGracze ArcheAge będą odkrywać Sekrety Ayanad
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
balrogos

Strasznie duzo botow na steamie sie paleta zjakims SCR hackiem podaje ci link i kradnie ci konto steam jakis taki bot mnie codziennie z 5 botow dodaje do freindow, wiec zrobili weryfikkacje email podczas hanldu masakra 😐

Vergras

Ma na myśli boty, które dodają cię do znajomych, wysyłają wiadomość, że kolega chce się z tobą wymienić i proszą aby dodać ich kolegę do znajomych. Podają ci link, logujesz się i nie masz konta, ponieważ link nie jest oficjalną stroną steamcommunity, lecz klonem tej strony z literówka.
Są też boty, dodające cię do znajomych, (najczęściej 0 lvl steam) i dają ci link ze zdjęciem. Wchodzisz w link, pobierasz i otwierasz i automatycznie zostaje wysłana oferta steam na konto hackera. Plik pobrany nie jest zdjęciem, ponieważ jest z rozszerzeniem .scr.