Ekipa Landmarka zdecydowała się na kolejne zmiany związane z systemem opłat za działki w grze.

Dzisiejszy Hotfix usuwa możliwość, wprowadzoną kilka miesięcy temu, opłacania czynszu za działki za pomocą Station Cash. Przez najbliższy tydzień gracze będą musieli opłacać czynsz używając pierwotnej metody czyli za pomocą wykopanej miedzi.

W przyszłym tygodniu, do gry trafi duża aktualizacja, dzięki której gracze w ogóle nie będą musieli opłacać czynszu za działki. Zamiast tego, za każdym razem gdy zalogują się do gry zresetują upływający czas na swoich działkach.

W nowym systemie, gra będzie śledziła logowania do gry i im więcej dni dana osoba się loguje, tym dłuższy okres na jaki będzie „opłacona” działka.

2014_05_28_Landmark_live_konkurs_2

Po uruchomieniu systemu, wszyscy gracze zaczną z początkowym czasem działki:

  • nowi gracze – 7 dni
  • obecni gracze – 7 dni lub maksymalny czas na jaki mogli dotychczas opłacić działki.

Potem za każde 2 dni logowania do gry, dodawany jest 1 dzień dodatkowej ochrony do działki, który to maksymalnie może wynieść 90 dni.

Oto przykład:

  • nowy gracz loguje się do gry przez kolejnych 7 dni co oznacza, że jego działka jest chroniona przez 7 dni + 3 dni = 10 dni
  • przez kolejne 4 dni gracz nie ma szansy zalogować się do gry i czas powoli upływa
  • gracz zalogował się do gry na 5 dzień, który jest 8-mym unikalnym dniem logowania dzięki temu w tym momencie działka będzie chroniona przez kolejne 11 dni (7 dni + 4 dni).

Trochę skomplikowane, ale według mnie krok w dobrą stronę – zachęcenie graczy do logowania do gry 😀

 

Poprzedni artykułPamiętacie jeszcze o zmianach w MBT?
Następny artykułWyprzedaż kamuflaży w PlanetSide 2