Zgodnie z informacją zamieszczoną przez ekipę The Repopulation, zakończono testowanie kolejnej aktualizacji gry i zmiany te trafią na serwery Alpha w przyszłym tygodniu.

A zmian tych będzie sporo i to dość ważnych.

Zacznijmy od tego, że kolejna aktualizacja wprowadzi podziemia do miast tworzonych przez graczy, czy też gildie zwane tutaj nacjami. Miasta te będą mogły teraz zostać ulepszone do poziomu 10, a na poziomie 4tym uzyskają dostęp do podziemnych instalacji! Na poziomie 10 powierzchnia miasta pod ziemią będzie czterokrotnie większa od tego co znajduje się na powierzchni planety. A teraz wyobraźcie sobie, że miasta, czy też forty tworzone przez graczy mogą być atakowane przez inne nacje…

Dodatkowo UI gry przejdzie pierwsze zmiany. W kolejnych aktualizacjach gracze zobaczą na przykład zmiany w mini-mapie.

20150409_repopulation_ui-revamp

Inne ważne zmiany, które sprowadzi ta aktualizacja to zmiany w czynszu dla posiadaczy domów, w statystykach pancerzy oraz specjalni NPC/ merchanci, których można postawić w miastach stworzonych przez nacje.

Poprzedni artykułGracze z bety TESO mogą ponownie przetestować tą grę
Następny artykułSerwery Live zmieniają się w testowe?
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
bartosz277

Nie lubię gier typu zaklikać gościa na śmierć, wolę bardziej realistyczne celowanie, gdzie trzeba uważać na swoje plecy, a nie widzi się je przed sobą.

bartosz277

z tego co widziałem na youtube to chyba nikt go nie używa, wolę jak jest zablokowana ta funkcja, jak w Planetside2