Dyrektor kreatywny DCUO Jens Andersen zamieścił na oficjalnym forum dość istotną informację związana z aktualizacjami dla tej gry.

Zgodnie z tym co napisał, DC Universe Online rozpocznie aktualizowanie gry w cyklach miesięcznych, a nie jak to odbywało się dotychczas co trzy miesiące.

Co miało wpływ na te zmiany? Z pewnością zarobki DayBreak Games na wersji tej gry na PlayStation. Od jakiegoś czasu wiadomo już, że o ile wersja na PC nie jest spektakularnym sukcesem, to inaczej jest w przypadku wersji na PlayStation. Zgodnie z tym powiedział jakiś czas temu Smedley, gra ta na PS3 i PS4 jest obecnie głównym źródłem zarobków SOE/ DayBreak.

Co ta zmiana ma wspólnego z graczami PlanetSide 2? No cóż, wielu graczy uważa, że w tej chwili wersja na PC jest nieudolnym portem tej gry z PS4. Do tego od dawna do gry nie wprowadzono żadnej ciekawej aktualizacji bo wszyscy developerzy przerzuceni zostali do prac nad PS4. Nie ma więc co się dziwić że gracze są teraz bardzo pesymistycznie nastawieni do gry i jej przyszłości.

Dlatego też uważam że, ta zmiana w aktualizacjach dla DC Universe Online, jest światełkiem w tunelu dla graczy PlanetSide 2 na PS4. Wydaje mi się, że w momencie gdy gra zostanie w końcu uruchomiona na PS4, to ekipa PlanetSide 2 rozpocznie prace nad dawno zapowiadanymi i zapomnianymi rzeczami…

Poprzedni artykułDayBreak, forum i reddit
Następny artykułBlack Desert wprowadza nową klasę i tereny
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Bocian

Było do przewidzenia, bo by musieli doganiać wersję PC cały czas i mieć osobny zespół do tego. Tylko jak im premiera na PS4 zajmie kolejne pół roku, a później zasiądą nad wersją na XO, to przy takim podejściu do PC jakie prezentują obecnie będzie dobrze jak zostanie po jednym serwerze na kontynent. Zresztą kto wie co w głowie Smeda siedzi.