W dniu wczorajszym miała miejsca duża aktualizacja, która zepsuła kilka rzeczy – między innymi brak zombie i zwierzyny. W związku z tym dzisiaj na serwery powędruje Hotfix.

Wszystkie serwery H1Z1 zostaną wyłączone o godzinie 12 (południe) czasu polskiego na około 2 godziny celem naprawienia kilku błędów:

  • naprawiono problem z pojawianiem się zombie;
  • w świecie pojawia się teraz amunicja dla nowo dodanych broni;
  • przepis na pocisk do strzelby nie wytwarza teraz strzelby;
  • nie można naprawiać pojazdów bandażami (oww… szkoda…);
  • rozwiązano problem ze staminą;
  • naprawiono krwawienie w Battle Royale;
  • nie można już zbierać części samochodowych z samochodów znajdujących się w strefie startowej Battle Royale, czyli Box of Destiny.

Osoby, które zastanawiają się dlaczego co niektóre osoby nadal mogą budować struktury w pewnych lokacjach, Adam Clegg ma wytłumaczenie:

Ekipa H1Z1 sprawdza ten problem i wygląda na to, że struktury mogą być postawione na parkingach ponieważ używają one jako podstawy innego materiału niż asfalt. Błąd ten niestety nie zostanie naprawiony w dniu dzisiejszym.

Oprócz tego wielu graczy zgłasza bardzo poważny problem z różnego rodzaju drzwiami, a przede wszystkim kodem chroniącym przed ich otwarciem. Otóż okazuje się, że kod nie zostaje zapisany i drzwi oraz schowki działają tak jakby go nie było, czyli każdy może przyjść i je otworzyć! Niestety nie wiadomo, czy błąd ten zostanie naprawiony w dzisiejszym Hotfxie.

A jak chcecie zobaczyć jak to jest biegać w świecie bez zombie i zwierzyny, czyli po-aktualizacyjne przygody Albercika w świecie H1Z1, to możecie zerknąć na mój wczorajszy stream. Nie lubię zombie, ale świat H1Z1 bez zombie jest potwornie pusty…

Poprzedni artykułWieczorne plany ujawnione!
Następny artykułTrion rozdaje kolejne prezenty w ArcheAge